Технологічний прорив

Якщо розвиток біоніки та генної інженерії не можливо зупинити, то його можна очолити.

proryv.jpg

Вибери правильну ідею

Науковцям вдалось винайти метод редагування ґеному  живого організму з метою надання йому нових якостей або ж лікування спадкових захворювань. Тобто, у живої піддослідної миші забрали кілька генів, натомість впровадили інші. І це в усьому організмі, а не в окремо взятій клітині! Миша продовжила жити далі, але вже з новим набором властивостей.

Таким чином, питання бути чи не бути широкому впровадженню генних технологій вирішено. Отже, і формування шостого технологічного устрою відбудеться з широким впровадженням технологій генної інженерії і біоніки загалом, як одних із основних галузей. Це може відбутись в найближчі кілька років. Можливо, навіть, наступного.

Намагання зупинити потяг наукового руху, підтриманого значними грошовими внесками міждержавних корпорацій та політичною волею світових лідерів, приречено на невдачу. Але що можна зробити?

Можна скористатись напрямом руху технологій і тими можливостями, що він надає, скоректувавши ситуацію на свою користь. А саме: однією із біологічних технологій, що можуть вже зараз опановувати українці, є сироїдіння.

Саме в 1958 році, коли виникло поняття біоніка, Олександр Уголєв запропонував теорію адекватного харчування. Виявляється, що адекватним для людини є сире харчування. Зрештою, як і для інших організмів. Якщо розглядати людину, як надорганізм, що складається з геному власне людини та сукупного геному мікрофлори, то можна говорити і про редагування генів за життя людини з подальшою передачею їх наступним поколінням. Адже в залежності від характеру харчування змінюється склад мікрофлори. Змінна способу харчування і дихання може стати ключовою в біоніці і спрямувати вектор розвитку суспільства у природовідповідному напрямі. Крім того, такий харчовий перехід може спричинити певний вплив на технології енергозаощадження.

Гравець: 
Леонід Українець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка