Зображення користувача Володимир Федько.
Володимир Федько

Таня Карацуба Сеід-Бурхан стверджує: учнів коледжу розстрілював бойовий загін російських військових!

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

«Коли у нас в Росії у декого падають рейтинги, у нас чомусь, за дивним збігом обставин, невідомому для мене збігу обставин, відбуваються терористичні акти».

(Валерій Виноградов, «СТРЕЛОК БЫЛ НЕ ОДИН! Предварительный анализ теракта в Керчи».)


Відео-розслідування 7

КЕРЧЬ: куда дели пропавших детей, откуда раненные бойцы на фото из школы? 854

 


Скріншоти з відео:


Наші інтереси: 

Знати все про російський тероризм!

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Пандемія!

Політична зоологія: психопати і соціопати в ситуації глобальної кризи ­– повстання мавп

«Психопати можуть імітувати почуття, проте єдиним реальним почуттям, яке вони мають, є своєрідний голод, який хижак відчуває щодо своєї майбутньої здобичі. Коротко кажучи, психопат є хижаком людства».

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Аналізуючи офіційну інформацію з російських ЗМІ, звернув увагу на явні «нестиковки»:

- Повідомляється, що Росляков легально придбав зброю і патрони. Опубліковано фотографії відповідних документів і відео, на якому він купує патрони. А де відео, де він купує помпову рушницю!?
- На жодному з офіційно опублікованих російськими ЗМІ відеокадрах перебування Рослякова у коледжі немає дати і часу запису!
- Ніхто з очевидців трагедії не говорить, що бачив Рослякова, який стріляє! Говорять про "людей. які стріляли", «людей в масках, які стріляли»!
- На офіційно опублікованих російськими ЗМІ відеокадрах Росляков з рушницею, але без патронташа (!). А де ж він зберігав патрони для перезарядки помповика? Кишені в штанях у нього не віддуваються від запасу патронів!
- Судячи по звуку стрілянини (на відео студентів), яка йшла безперервно, вогонь вели декілька терористів! Це витікає з того, що магазин помповика, який був у Рослякова, вміщує 5-6 патронів. Він повинен був перезаряджатися через кожні 4 постріли (залишаючи 1 патрон в стволі), або через 5 пострілів.
- Результати стрільби 21 вбитий, 47 (?) поранений свідчать або про дуже високий рівень підготовки терориста , або знову ж про те, що терористів було декілька! Офіційно оголошений (призначений) терорист - Влад Росляков - за своїми даними явно не тягне на роль Рембо.
- Абсолютно незрозуміло, чому Росляков покінчив життя самогубством, не витративши до кінця свій боєзапас - патрони і вибухові пристрої? На фотознімку ми бачимо 9 коробок (9 х 10 шт = 90 шт.) + 13 патронів врозсип; разом 103 патрони!
- Якби Росляков вистрілив собі в голову з помповика, то як мінімум півголови у нього знесло би, все навкруги було б залито кров'ю, на стелі залишилися б сліди картечі, і він лежав би в зовсім іншій позі! На офіційно опублікованих російськими ЗМІ фотографіях, голова у Рослякова ціла, стенд з книжками не пошкоджений і слідів крові на стенді і навколо немає.
- Це свідчить про дві речі:
а) Росляков не стріляв у себе з помповика.
б) тіло Рослякова було перенесено для фотозйомки з іншого місця.
- На одній з фотографій, які потрапили в Інтернет і є на відео, у Рослякова на правому боці подвійний слід від удару ножем! Це свідчить про те, що ХТОСЬ двічі вдарив Рослякова ножем (при цьому, вдарив ножем ззаду!, тобто це був Хтось, кого він знав!), а вже потім йому було вистрілено в голову з пістолета чи автомата (контрольний постріл!).
[Можливо це було так: один з членів терористичної групи ззаду двічі вдарив Рослякова ножем, Росляков втратив свідомість, його занесли в бібліотеку, поклали біля стенда і зробили контрольний постріл в голову.]
- На тілі Рослякова лежить книжка! Яким чином вона потрапила на тіло? Можливо книжка прикриває ще одне ножове поранення! Тобто, Росляков отримав 3 ножові поранення!
Список нестиковок з офіційною версією можна продовжити...

Але однозначно зрозуміло, що:
1. Терористичний акт вчинила група людей, в яку входив і Росляков (свідомо і добровільно, чи під тиском).
2. Росляков був ліквідований, щоб виставити його терористом-одинаком.
3. До цієї терористичної акції причетні спецслужби Росії.
4. Терористична акція здійснена з метою підняття рейтингу Путіна.
5. НЕ виключено, що спецслужби РФ "знайдуть український слід" у вчиненому теракті!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

Цілком можлива і така версія:

Спецслужби Росії, готуючи терористичну спецоперацію, через свого агента підкинули Рослякову заманливу пропозицію – знятися у фільмі-бойовику з сценарієм по сюжету розстрілу студентів у коледжі в США!

Рослякову ця ідея сподобалася і сюжетом, і можливістю заробити гроші.
Режисер-куратор спецоперації підібрав і відповідний антураж: зброю, футболку з написом «Ненависть» і т.п.

Всі необхідні відеоматеріали (Росляков ходить з помповиком, розстрілює пустий комп’ютерний клас і т.п.) були відзняті!

Далі, за сценарієм, Росляков в запланований день операції, приходить в коледж… його прихід записують на камери спостереження і тихо ліквідовують! Після чого починається спецоперація по розстрілу студентів!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!