Важливість: 
4
Стійкі компанії, які вириваються з короткостроковості, – це сімейні підприємства

Коли ви востаннє питали себе: «Для чого?» І наскільки далеко ви загадували? Тому що далеко не означає достатньо далеко. Три-п’ять років нічого не вирішать. Важливі 30, 40, 50, 100 років – стверджує американський футуролог Арі Валла.

181102-arivallah.jpg

Футуролог Арі Валла (Ari Wallach), 1974 р. н.
Футуролог Арі Валла (Ari Wallach), 1974 р. н.

В епосі Гомера «Одіссея» у Одіссея була відповідь на це запитання. Це була Ітака. Він чітко бачив те, до чого прагнув – повернутися до Пенелопи. І я можу сказати вам, ґрунтуючись на своїй роботі, та й ви самі інтуїтивно здогадуєтеся: ми втратили свою Ітаку. Ми втратили нашу кінцеву мету, тому продовжуємо крутитися як білка в колесі.

Так, ми намагаємося вирішити ці проблеми, але що відбувається після цього? І поки ви не визначите, що ж має статися після, ми з вами нікуди не просунемося. У бізнесі – йдеться не тільки про нього – стійкі компанії, які вириваються з короткостроковості, – це сімейні підприємства, що не дивно. Вони існують поколіннями. У них є мета. Вони думають про варіанти майбутнього.

Важливо, щоб ми пам'ятали, що не потрібно уявляти майбутнє як іменник. Це дієслово. Воно вимагає дії. Воно вимагає, щоб ми дали поштовх. Воно не проходить повз нас непоміченим. Ми повинні мати над ним повний контроль.

Але в суспільстві короткостроковості ми в підсумку відчуваємо, що не можемо цього зробити. Ми відчуваємо себе в пастці. Але ми можемо вибратися з неї.

Наші інтереси: 

Мислимо стратегічно. 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка