Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
83

Стало відомо, на які торгові поступки Сполученим Штатам погодився Китай

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Китай погодився імпортувати рекордні обсяги американської нафти, а також збільшити ввезення сої з США, повідомляють джерела.

Найбільший в Азії нафтопереробний завод в Китаї Sinopec збільшить імпорт сирої нафти з США до рекордного максимуму в червні, щоб послабити економічну напругу між країнами, повідомляє Reuters з посиланням на свої джерела.

Згідно з цією інформацією, Sinopec Unipec купує 16 млн барелів сирої американської нафти. Це найбільший обсяг, який компанія коли-небудь купувала на місяць, вартість замовлення становить близько 1,1 млрд доларів.

«Уряд зобов'язав нас купувати більше нафти в США», - сказав один зі співрозмовників.

За словами іншого джерела, такий експорт змушує трубопровідну і портову інфраструктуру США працювати на межі. «Ми хочемо купувати більше, але вони, можливо, не зможуть експортувати більше», - зазначив він.

Решта китайських нафтопереробних заводів хочуть перепрофілювати виробництво для покупки і обробки нафти США, сказав один з інформаторів.

За словами інших обізнаних джерел, китайському державному зернотрейдеру Cofco буде дозволено знову купувати соєві боби США з огляду на зняття обмежень, введених Пекіном в ході росту торгового напруги.

Китайський державний холдинг Sinograin, як повідомляється, також зробив запит на імпорт американської сої.

Нагадаємо, в неділю Китай і США домовилися не починати торгових воєн, відмовившись від збільшення мит щодо товарів один одного. Нову домовленість в Китаї назвали «найбільшим результатом» минулих переговорів.

Джерело

Наші інтереси: 

Трамп все ж змусив Китай піти на суттєві поступки.

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Збільшення Китаєм імпорту американської нафти одночасно означає зменшення Китаєм імпорту російської нафти.

Не виключено, що на часі модернізація і портової та трубопровідної системи США, що посилить торгові стосунки Америки і Китаю.

В будь-якому випадку це економічно послабляє Росію!

Цитата:
За словами іншого джерела, такий експорт змушує трубопровідну і портову інфраструктуру США працювати на межі. «Ми хочемо купувати більше, але вони, можливо, не зможуть експортувати більше», - зазначив він.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!