Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

США запустять супутники для відстеження ракетних загроз

Категорія:

Світ:

Агенція з питань космічного розвитку США анонсувала запуск 28 космічних систем у 2025 році, завданням яких буде спостереження за запусками гіперзвукових ракет.

22071905.jpg

Фото: Getty Images

Про це повідомляє Міністерство оборони США.

 Космічні системи заплановано запустити на орбіту у квітні 2025 року, на їхнє створення витратять орієнтовно понад 1,3 млрд доларів.

 L3Harris Technologies і Northrop Grumman Strategic Space Systems – компанії, які створюватимуть і здійснюватимуть запуск супутників, вже уклали угоди.

Заплановано від кожного виробника створити по два літаки із сімома космічними апаратами для кожного судна – загалом чотири літаки та 28 супутників – для збору інфрачервоних даних і забезпечення мережевого зв'язку.

 "Ці зразки забезпечуватимуть глобальну безперебійну індикацію, виявлення, попередження, відстеження та ідентифікацію постійних і тимчасових ракетних загроз, зокрема від таких, як гіперзвукові ракетні системи", – сказано в повідомленні.

 Нагадаємо, американські військові планують вивести на орбіту два прототипи супутників, призначених для стеження за гіперзвуковими та балістичними ракетами.

Наші інтереси: 

Війна з РФ триватиме, аж поки ця держава-монстр не сконає. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вгору просування – без краплі вагання!

Динаміка демосів: стартап, ріст, розмноження, омолодження – дороговказ для Aryan Softwerk

Для досягнення режиму керованої молодості – «вічного життя» – демос має бути досить численним. Тож йому треба кількісно зростати, але зростати не механічно, а органічно – як жива істота. Аналогії між...

Останні записи