Важливість: 
3
США анонсують створення нового роду американських військ – космічних сил

Віце-президент США Майк Пенс анонсував створення до 2020 року  американських  космічних сил. Він пояснив необхідність їх створення погрозами в цій сфері з боку Росії і Китаю. «Американці повинні домінувати в космосі – так і буде», – заявив Пенс 9 серпня у Пентагоні.

Американське військо зараз складається з армії, флоту, повітряних сил, прибережної охорони і морських сил. Військово-космічні проекти на даний час контролюють військово-повітряні сили США.

План, запропонований президентом США Дональдом Трампом, повинен бути спочатку схвалений Конгресом.

 

 

Пентагон вже багато років попереджає про те, що космос стає сферою, через контроль над якою можуть розгорнутися військові дії, – так само, як земля, повітря і море.

Минулого року деякі члени Конгресу пропонували створити «космічний корпус» всередині ВПС, за аналогією з корпусом морської піхоти у складі ВМС. Високопоставлені представники Пентагону виступили проти цієї ідеї, і її зняли з розгляду.

У березні цього року президент США Дональд Трамп заявив, що хоче, аби американські військові створили новий підрозділ «космічних сил», що діятиме окремо від армії, флоту і ВПС Пентагону.

Наші інтереси: 

США прагнуть домінування у всіх сферах. Українські фахівці можуть допомогти.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка