Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

«Спершу Італія». Хто така Джорджіа Мелоні? – запитує DW і відповідає: вона – фашистка

Категорія:

Deutsche Welle називає партію "Брати Італії" (Fratelli d'Italia) ультраправою і неофашистською, а її лідерку Джорджію Мелоні називає фашисткою, тому що вона має "непорушне ставлення до історії" та називала Муссоліні "складною особистістю".

Від фашизму Мелоні чітко так і не дистанціювалася. В автобіографії вона пише, що свідома того, що заходить на політичне мінне поле: "Ми діти нашої історії. Усієї нашої історії. Як і для усіх інших націй, шлях, що ми пройшли, комплексний, набагато складніший, ніж багато хто хоче про це розповісти". При цьому вона запевняє, що відкидає фюрерський культ фашизму, пише Deutsche Welle.

Але фашизм Deutsche Welle бачить скрізь і пише:

"Символ фашистів присутній завжди, коли Джорджа Мелоні, наприклад, проводить пресконференції у штабі партії. За нею викрашається логотип "Братів Італії": стилізоване полум'я в італійських кольорах. Цей вічний вогонь палає, образно кажучи, на могилі Муссоліні. "Мені нема за що просити вибачення в моєму житті, – каже Мелоні. – Але у двох з трьох дискусій на ТБ мені доводиться говорити про історію, а не про актуальну політику. Я не думаю, що це правильно".

Ще минулої осені з огляду на наступні парламентські вибори Джорджа Мелоні у внутрішніх службових записках проінструктувала відділення своєї партії не робити більше крайніх заяв, не посилатися на фашизм, а головне – не використовувати "римське привітання", схоже з "гітлерівським" викиданням вгору правої руки. Мелоні, яка тепер, ймовірно, стане прем'єркою, хоче перемістити свою партію з крайнього правого кута в правоцентристський табір. Лідерка "Братів Італії" прагне створити коаліцію з іншими правими силами – "Лігою" Маттео Сальвіні та "Вперед, Італіє" Сильвіо Берлусконі – і цей союз мав би мати громадянсько-консервативний фасад.

"Те, що вона так далеко просунулася в Італії, – то це завдяки усім тим, хто її відбілює. Завдяки ЗМІ, які вперто називають Сальвіні та Мелоні правоцентристами, завдяки Берлусконі та Грілліні, які привели їх до влади, завдяки дезорієнтованим лівоцентристам, які недооцінили та узаконили їх, – пояснює іспанська журналістка Алба Сідера, яка уже багато років досліджує правих в Італії. – Мелоні не виникла нізвідки. Вона готувалася стати прем'єркою багато років".

Джорджа Мелоні, народжена у 1977 році, у свої 15 років школяркою вступила в Молодіжний фронт неофашистського руху, виступивши таким чином проти ліворадикального терору тих років в Італії. Пізніше вона очолила студентське об'єднання правоекстремістського Національного альянсу та була обрана у 2006 році в Палату депутатів італійського парламенту. За два роки вона стала наймолодшою міністеркою Італії. У 31 рік вона очолила молодіжний напрямок в уряді Сильвіо Берлусконі. Десять років тому Мелоні заснувала партію "Брати Італії", головою якої вона є з 2014 року. У 2020 році вона очолила Партію європейських консерваторів і реформістів (ECR) – колишній Альянс консерваторів і реформістів у Європі. До ECR входить, зокрема, й польська правляча партія "Право і справедливість" (PiS).

У виборчу кампанію Мелоні вступила з популістським гаслом "Спершу Італія та італійці!". В її програмі – більше пільг для родин, менше європейської бюрократії, нижчі податки та припинення міграції. Вона хоче переглянути договори ЄС та членство Італії у Єврозоні. Аборти лідерка "Братів Італії" відкидає, так само як і шлюб для «гендерів».

Джорджа Мелоні сподівається, що Італія стане лідером з перетворення ЄС на легкий економічний союз.

Читайте також: Правий поворот: «Брати Італії» перемогли на виборах – Джорджа Мелоні очолить італійський уряд

Наші інтереси: 

Консерватори повертаються до Європи. Ліберальна преса біснується. Мені одній здалося упередженим подання інформації у статті "поважного німецького видання"? Почитайте повністю статтю DW, на яку я посилалася.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
5
Середнє: 5 (1 голос)

На відміну від Маріни Лє Пен, Джорджіа Мелоні, підтримуючи Україну - справжня націоналістка.

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Коментарі

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
5
Середнє: 5 (1 голос)

На відміну від Маріни Лє Пен, Джорджіа Мелоні, підтримуючи Україну - справжня націоналістка.

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

Одразу ж згадала Трампа з його "America's first". Коли в нас буде партія з гаслом "Україна – понад усе"?

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Зате гасло вже є…:))

Олена Каганець wrote: Одразу ж згадала Трампа з його "America's first". Коли в нас буде партія з гаслом "Україна – понад усе"?

 

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !