Категорія:

Сокіл Волі: нарукавна пов’язка і нашивка-оберіг

Хто там дуже хотів мати символіку щастя і арійські обереги? Так ось вже є! Символіка Золотої доби і Української держави нового циклу. Застосовуємо як на урочистих заходах, так і щодня для притягування позитивних подій. Сокіл Волі - це аріянський символ Святого Духа, який піднімає людину у простір Царства божого - Простір волі. Співвідношення висоти сонячного і блакитного тла відповідає Золотому перерізу 62:38. Зображення Сокола Волі відрізняється від Тризуба відсутністю перетинок на крилах, бо це птах, а не кажан.   

Символіка продається за внутрішню енергію, одиниця якої - 1 гал (від давнього слова "галія" - сила). Для отримання замовлення треба набути роль інвестора Народного Оглядача, тобто зареєструватися і здійснити будь-яку інвестицію. 

Про систему торгівлі нашої віртуальної корпорації читайте у статті:  Ярмарок на AR25.ORG: якщо глобалізацію не можна зупинити, то її треба очолити

Перелік доступних товарів:

Нашивка-оберіг Сокіл Волі - 25 галів

Нарукавна пов’язка Сокіл Волі - 25 галів

10 випусків паперового Народного Оглядача (вартість комплекту 90 галів);

Журнал "Перехід-IV" №13 подарунковий (комплект 10 шт., акційна вартість комплекту 200 галів);

Книга "День Незалежності" Петра Масляка (комплект 10 шт., акційна вартість комплекту 100 галів).

На другому етапі розгортання нашої системи внутрішньої торгівлі кожен інвестор зможе стати продавцем і самостійно продавати будь-які товари. Швидкість створення такого «мультиринку» залежить від розміру інвестицій наших прихильників, адже професійна розробка програмного забезпечення потребує серйозних капіталовкладень.

До початку літа 2014 року Ярмарок уже має працювати в повному обсязі. Прошу підтримати цю роботу щедрими пожертвами та інвестиціями

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка