Важливість: 
2
Шоумен Притула піде до парламенту, якщо "Голос" набере більше 13%

Відомий шоумен Сергій Притула балотуватиметься до Верховної Ради за списком партії Святослава Вакарчука "Голос". Про це він повідомив у суботу в відеозверненні на Facebook.

"Я балотуюся до парламенту за списком партії "Голос", - сказав шоумен.

"Якби мені подобалося все, що відбувається в українській політиці останнім часом, а зараз і поготів, я б, мабуть, цього не робив. Виходити з власної зони комфорту – це не дуже приємно, але я хотів би бути корисним цій країні і її людям. І маючи певний кредит довіри від вас, я думаю, що я можу на це наважитись", - пояснив він.

Водночас Притула повідомив, що попросив лідера партії Святослава Вакарчука поставити його на 30-е місце в списку, хоча той пропонував включити його до першої десятки.

"Для того, щоб я потрапив у парламент, партія має набрати трохи більше 10%. Це моя з вами угода. Я не проти, я за, але це означає, що всі ви, хто казав мені "іди", мають не полінуватися, а прийти на дільницю і проголосувати. Якщо ви це зробите, то повірте, за мене вам в парламенті соромно не буде", - заявив телеведучий.

Він додав, що зміг переконати Вакарчука включити до списку ще декілька людей, однак не назвав їхніх прізвищ.

 

Наші інтереси: 

Сергій Притула - також комік, як і новообраний преЗедент, який показав абсурд нинішньої виборчої системи. Але Сергій Притула - значно розумніший. Він збирав кошти для Армії як волонтер і заслуговує 30 місце в списку. Тож "зробимо" (с) "Слугу народу" разом!

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка