Щодо надзвичайного стану. Настанови

Громадський сектор Євромайдану поширює план дій у зв'язку з можливістю введення в Україні надзвичайного стану, що його розміщено на сторінці Євромайдан SOS у Facebook. Зокрема, зазначається, що влада свідомо радикалізує настрої людей. Янукович не готовий йти на переговори та жодні поступки 

та схильний до силового сценарію та оголошення надзвичайного стану.

2. Європейці налаштовані на ізоляцію України: припинення своїх програм, розривання дипломатичних звязків та ін., тому що була застосована зброя та насильство. 

3. Не допустити силового сценарію від Януковича може: 1. велика кількість людей на Майдані 2. відсутність насилля та насильницьких дій в регіонах 

На наше велике переконання, влада свідомо радикалізує настрої людей. Силовим розгоном Майдану, кривавими сценаріями влада хоче досягти 3 цілей: 

1. Викликати реакцію ЄС - ізолювання від України 

2. Перекинути насилля в регіони, щоб остаточно дестабілізувати ситуацію в Україні 

3. Перевести все у формат не боротьби людей проти системи, а ЗАХОДУ проти СХОДУ 
Провокування міжнародної спільноти та українців на ці два кроки - це остаточний перехід до Російського сценарію. 

ПРОСИМО ВАС! Усі, хто хоче взяти участь в активних діях, - нехай їде до Києва.

У ОБЛАСТЯХ ПОТРІБНО НЕ ДОПУСТИТИ ЖОДНОГО НАСИЛЬСТВА! ЛИШЕ НЕНАСИЛЬНИЦЬКИЙ ОПІР І АКТИВНІ МИРНІ ДІЇ! Початок насильства в регіонах = громадянська війна і реалізація Російського сценарію. 

ОСОБЛИВО! Якщо відбувається силовий розгін Майдану, то НЕ ДОПУСКАЙТЕ насилля в областях! Це очікувана реакція Януковича! Якщо це починається - робіть масову просвітницьку роботу, миротворчі патрулі (люди з білими пов’язками, які стають між радикально налаштованими та тими, на кого нападають). Ми так робили в Києві, щоб зупинити сколихування насильства після подій 1 грудня. Зупиняйте насильницькі дії! 

На місцях важливо поширювати і утверджувати в головах наступні месиджі:

- Ескалація насильства і конфлікту потрібна насамперед нашим ворогам - це російський сценарій - і до нього нас штовхає влада.

- Наголос на важливості соборності України, для промайданівських регіонів – підтримка протестів на Сході та Півдні.

- Найважливіше зараз – відстояти Майдан, тому основні сили регіональних майданів мають бути спрямовані на мобілізацію та відправлення людей до Києва. В Києві кожен зможе обрати де бути - охороняти Майдан чи на Грушевського 

ЗАКЛИКАЄМО ВАС ДО ТАКИХ ДІЙ НА МІСЦЯХ: 

1. Завтра - мітинги біля силовиків - з вимогою перейти на сторону народу! Обов’язково казати про гарантії безпеки, яку гарантували опозиціонери і яку гарантує народ. У містах - всі знають один одного. Говоріть з ними ОСОБИСТО! Переконуйте, знаходьте слова для переконання. 
Листівки до силовиків: 

на друк + джипеги - http://www.ex.ua/view/75689712

Можете закликати не виконувати злочинних наказів влади, бо вони суперечать Конституції України та порушують права громадян. Говоріть про те насильство та тортури, які зараз чинять силовики відносно громадян. (для цього листівки, що за посиланням) 

2. 23 грудня) 12:00 - ОГОЛОШЕНИЙ ЗАГАЛЬНОУКРАЇНСЬКИЙ ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНИЙ СТРАЙК! ВИХОДЬТЕ НА 1-2 ГОДИНИ ЧИ БІЛЬШЕ НА ВУЛИЦІ МІСТ. 

3. Всі активні люди - НА КИЇВ! Лише велика кількість людей на Майдані не дасть його розігнати 

Мобілізаційна листівка на друк http://www.ex.ua/535376049224 

4. Блокування військ, які відправляють на Майдан, та блокування автобусів з "тітушками" на Майдан.

5. Вимоги через акції прямої дії до членів ПР - скласти мандат і вийти з партії/фракції. Потрібно запустити "ефект доміно". Важливий вихід кожного депутата сільської, районної, міської, обласної рад! Повідомляйте про все нам. Кожен вихід має отримувати максимально публічності. 

6. Роз’яснювальна робота по небезпеці ескалації насильства в регіонах і те, кому це вигідно (Російський сценарій). При цьому ми не засуджуємо ті дії, що відбуваються на Грушевського. Кожен в праві обирати його спосіб опору. Але варіант насилля не має права бути на місцях! 

7. Роз’яснювальна робота, спрямована на Схід та Південь про мотиви і причини протестів, наші вимоги: нехай люди телефонують, пишуть у соцмережах; дуже корисними є організовані поїздки туди. Якщо в вас є друзі/знайомі на Сході та Півдні - телефонуйте їм і пояснюйте що насправді відбувається 

Вимагайте ваші місцеві ради звертатися з вимогою НЕ впроваджувати надзвичайний стан

Останнє слово все одно буде за нами! Боремося!

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка