Що мене спонукало до інвестицій в НО

Насамперед це альтернатива соціальним мережам, у якій українці матимуть змогу вільно спілкуватися між собою без чужинців (рашиських окупантів), що власне і так вже відбувається у маленькому колі. Також думка про те, що це є величезним пульсаром для єднання всіх українців в одну спільну Українську Національну Мережу (УНМ), аналогу якому поки що ще немає, у якій через налагодження комунікацій між своїми може запросто посприяти поступу нації через все те ж невимушене спілкування серед своїх, так би мовити, «рідних» ще більше мене мотивує до цієї справи.

Ще мене надзивачайно приємно радує той факт, що даний сайт є не просто українським національним, але ще й єдиним, що захищає мою рідну українську національну мову (ну принаймні який є мені відомим серед інших сайтів). Також коли бачиш, як тебе прямо виправляють у мовних помилках (що є моєю мрією) мене ще більше приємно радує, адже це як не як, а моя мрія, позаяк я абсолютно не соромлюся визнавати той факт, що своєю ж рідною національною мовою я володію вкрай прикроL через що я завжди радію, коли бачу як пані Оксана Лутчин завжди вправно виправляє не тільки мої мовні помилки, але ще й помилки решту учасників нашого сайту, завдяки чому я сам, хочу того чи ні, а мимоволі починаю удосконалювати свою ж рідну мову))

Також можливість вести свій власний блог у всьому вище зазначеному про сайт теж спонукає мене навіть не скільки інвестувати у сайт, а скільки просто віддячувати за таку чудову можливість.

Ну і куди ж мені на цім світі без моєї улюбленої діяльності такої як спостерігати за людьми?)

Адже саме завдяки цьому сайту у мене є можливість спостерігати і тим самим вивчати менталітет самих суто українців без всяких там чужинців, що сприймають мою рідну землю як засіб її експлуатації для своїх потреб. І хай це лишень є малесенькою частинкою від усіх українців, але сам факт, що тут переважно лишень українці, вже дає мені змогу проводити аналогію для всіх українців, що теж мене радує і частково навіть спонукає робити хоча б бодай якісь внески у розвій сайту НО.

Також, звісно, хотілося б, щоб у майбутньому люди на цім сайті реально стали більш раціонально свідоміші і найголовніше для мене це те, щоб всі були психічно відкориговані, аби потім ще більше радіти… 

Ну і ще дуже багато чого і чому, про що усе геть так аж описати просто не в змозі через ряд причин, таких як, для прикладу, надмірну емоційність та решту.. Тому ліпше я їх висловлю у картинках, що вище і нижче ви їх побачили.

Одним словом, цей сайт реально може допомогти реалізувати увесь мертво лежачий в Україні потенціал усієї нації якщо не для поступу самих же українців, то принаймні для чужинців запросто, що і буде нашим еволюційним внеском для людства з минулого у майбутнє в сьогоденні.

Хай буде!

Гравець: 
Альберт Саїн

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка