Оголошення переможця конкурсу!

Результати конкурсу Чому я став інвестором Третього Гетьманату

Радіймо, арії! Підводимо підсумки конкурсу і визначаємо переможця! Цієї хвилюючої миті ми чекали більше трьох місяців. І от нарешті час настав!

Чому я став інвестором ТГ

Чому я став інвестором ТГ? Все почалося десять років тому. У 2004 році "випадково" натрапив на книгу "Арійський стандарт". Це був світоглядний переворот у свідомості нашої родини.

Анатолій Висота: Як я став ІНВЕСТОРОМ ТГ

Кожного місяця я сплачую податки. Якось у банку до мене підійшла Л. Лобова й порадила переказувати гроші на податки через і-нет. Ми сіли за стіл й за півгодини я мав власну сторінку-кабінет на сайті...

Я — українець, і мені конче треба ним залишатися (оновлено)

Хто перейметься українським духом у цьому житті — в наступному буде мати правильний антропологічний тип ;)

Що мене спонукало до інвестицій в НО

Насамперед це альтернатива соціальним мережам, у якій українці матимуть змогу вільно спілкуватися між собою без чужинців (рашиських окупантів), що власне і так вже відбувається у маленькому колі...
Французька журналістка Зірка Вітошинська в Києві

Зірка Вітошинська (Франція): Чому я стала акціонером

«Народний Оглядач» для мене - це насамперед середовище , готове творити краще життя. Середовище - українське - гідне й творче. Те, що давно шукала!
Стартап, тобто зерно нового світу

Сповідь вкладника, або чому я став інвестором Народного Оглядача

З огляду на все прожите, моє рішення стати вкладником нашого стартапу є логічним продовженням попередньої діяльності. Адже саме тут ми творимо новий світ: для нас і наших дітей.

Чому інвестором став Арсен Дубовик

Ви пропонуєте поділитися думками про те, "Що спонукає українців вкладати у спільну справу свої гроші, працю, час?" , закликаєте розповісти "про мотиви своїх дій" , пояснити "чому ви стали учасниками...

Чому я став інвестором Третього Гетьманату (опитування, конкурс)

На початку жовтня 2014 року кількість інвесторів сайту SD.ORG.UA перевищила сотню. Розмір інвестицій – від 25 грн. до 8000 грн. Що спонукає українців вкладати у спільну справу свої гроші, працю, час?