Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Сенцова спантеличило звернення глави держави щодо подій у Одесі

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Колишній український в'язень Кремля Олег Сенцов прокоментував заяву президента України Володимира Зеленського щодо трагічних подій в Одесі 2 травня 2014 року. У нього з'явилися сумніви – чи взагалі той розуміє, хто почав війну на Донбасі та винен у розстрілах на Майдані.

20050402.jpg

Будинок профспілок в Одесі

"Якщо голові держави потрібно роз'яснювати про те, хто винен в трагедії 2 травня, то незабаром в нього можуть виникнути сумніви в тому, хто вбив Небесну Сотню та розпочав війну на Донбасі", – написав Сенцов на сторінці Facebook.

Нагадаємо, 2 травня в річницю трагічних подій в Одесі, Зеленський у своєму зверненні заявив, що "сьогодні в нашому суспільстві є низка болючих питань, які потребують чесних відповідей". І одним з таких питань він назвав: "Хто винен у трагедії 2 травня 2014 року?"


«Мирні» активісти Антимайдану, які вирішили «рятувати» Одесу від України

Як відомо, 6 років тому в Одесі сталися протистояння між проукраїнськими та проросійськими активістами (так званими антимайданівцями, серед яких були громадяни РФ та завезені з Придністров'я "тітушки"). На проукраїнському боці були ультрас футбольних клубів «Чорноморець» та «Металіст». Протистояння почалися у центрі міста на вулицях Грецькій, Дерибасівській, Грецькій площі, а згодом перейшли на Куликове поле (де антимайданівці розбили наметовий табір). Саме там, на Куликовому полі, було найбільше жертв, зокрема, через підпал Будинку профспілок, в якому вони сховались. 

Зауважимо, що весною 2014 року близько 70% громадян України Півдня і Сходу України не підтримували ідею відокремлення своєї області та приєднання до Росії. Тож без активної участі РФ у подіях весни 2014 року не обійшлося.

 

 

Наші інтереси: 

Називати речі своїми іменами, а не ховатися за загальними фразами. 

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Костянтин Струк.

Найбільше бентежить той факт, що одеський Будинок профспілок був форпостом саме "антимайданівців", тобто в уяві вимальовується сценарій навмисного підпалу його прихильниками Майдану. Такі сценарії дають плідне поле для спекуляцій, яким сприяє (принаймні, не опирається) й нинішня влада.

Поки дихаю - сподіваюсь!