Зображення користувача Віктор Макаренко.
Віктор Макаренко
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Рух 25% і IT-форум Зеленського: наші інтереси (відео)

Спецтема:

Аналізуємо політичні процеси, шукаємо друге дно, розвиваємо стратегію новітнього націотворення. У телемості взяли участь режисер Віктор Макаренко і футуролог Ігор Каганець. 

190528igorkaganec.jpg

Футуролог Ігор Каганець
Футуролог Ігор Каганець
Наші інтереси: 

Квартал-73 активізує Рух-25.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ора Світла.
0
Ще не підтримано

Дано вірний курс - живемо і діємо для розвитку України !

Усе проминає, за винятком Бога і Любові.
Григорій Сковорода

Коментарі

Зображення користувача Ора Світла.
0
Ще не підтримано

Дано вірний курс - живемо і діємо для розвитку України !

Усе проминає, за винятком Бога і Любові.
Григорій Сковорода

Зображення користувача Віолетта Подорожня.
0
Ще не підтримано

Я не чарівник, я тільки навчаюсь, але в мене це відео визвало багато емоцій. По-перше, я не згодна, що телебачення та всі засоби інформації брехали та показували лише негатив. Я дивлюся "5 канал", "Прямий", "СТБ" та "ICTV". Вони правдиво висвітлювали всі події без зайвого драматизму. Слухаю радіо "новое время", в фейсбуці була в спільнотах, які підтримували Порошенка. Я читаю історичні романи українською. Мені не потрібно було шукати позитивну інформацію, вона мене постійно оточувала. Єдине, що я постійно перевіряла, це постійні фейки, які репостили мої друзі. А також я шукала витоки брехні, яку моя мама переповідала мені з "1+1". Але кожен вибирає те, що йому близьке. Моя свекруха, яка раніше дивилася "Інтер" та "Україну" перестала їх дивитися, бо там перестали поливати брудом Порошенка. Їй став ближче "Newsone" та "112". А "1+1" який вона ніколи не дивилася, почала дивитися тільки через "Українські сенсації". Навіть "бЕндерівський" 24 канал включала, щоб більше послухати бруду. При цьому чоловік намагався постійно направляти інформацію в правильне русло, але стіну "бариги" не пробити. Свій висновок я зробила після прочитання цієї статті: http://texty.org.ua/pg/article/newsmaker/read/85618/Syla_tupyh_Pjat_fundamentalnyh_zakoniv_ludskoji_durosti По-друге, я належу до тих ботів (порохоботів), які були за Порошенка, а тепер критикуюсь Зеленського. Я 5 років спостерігала за Порошенком. В мене до нього не було жодного запитання, бо я завжди знаходила відповіді. В мене до нього тільки одна претензія. Він повинен був судитися, забирати ліцензії у всіх, хто поширював брехню. Мова йде не про заборону свободи слова, не про порушення демократії, а про відверту брехню. Я ніколи не зможу погодитися, що Зеленський - мій президент. І, навіть, Ви, закликаючи виховувати в собі культуру, не переконали мене, що слухаючи доповідь на ІТ-форумі, я мала проковтнути "чувака", бабусь у селах зі смартфонами, що президент має право навчатись. Мабуть, всім нам хочеться, щоб він сам відчув те, що відчував Порошенко і всі ми на дебатах. Але в єдиному погоджусь з Вами і це я сказала одразу після виборів: тепер "тупий" буде розповідати "тупим", що вони тупі. А ми будемо спостерігати цю картину і відчувати своє деградування. Бо не передати словами той сором, який ти відчуваєш, за це "нєдоразумєніє". Коли моя мама кляла Путіна, де він взявся на нашу голову, я постійно казала, що немає різниці яке прізвисько президента. Він повністю відтворює те, що хоче бачити його населення. Те саме відбувається зараз і у нас. Населенню потрібно (вибачте за грубість) "пожрать, поср..ть, поржать". Маємо те, що маємо. Головне зараз: не втратити те, що за стільки років напрацювали. Бо мені це нагадує гру: 5 рівнів пройшов, оступився, скотився в прірву і починаєш спочатку. А завдяки Вам беру курс на майбутнє і росту сама.

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Мене це також здивувало: Порошенко не подав до суду на відверту брехню, хоча хтось із його спікерів обіцяв це зробити. Ми чекали, що буде якась протидія каналу Г+Г, але чомусь нічого не відбулося. Це також не типово.

Віолетта Подорожня каже:
Я 5 років спостерігала за Порошенком. В мене до нього не було жодного запитання, бо я завжди знаходила відповіді. В мене до нього тільки одна претензія. Він повинен був судитися, забирати ліцензії у всіх, хто поширював брехню. Мова йде не про заборону свободи слова, не про порушення демократії, а про відверту брехню.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

У нас також була стаття про феномен дурості - "ТЕОРІЯ ДУРОСТІ і випливаючі з неї П'ЯТЬ ЗАКОНІВ ЖИТТЯ в країні дурнів".

Тепер такого роду статті привертатимуть все більшу увагу, тому що після апофеозу охлократії історичний маятник пішов у напрямку аристократії.

Все, що робиться з власної волі, – добро!