Важливість: 
5
Розвиток «Народного Оглядача» у вересні 2017. Прошу підтримати нашу спільну справу!

Головним завданням вересня є підготовка до відзначення 500-річчя Реформації, проведення 29 конференції прихильників Народного Оглядача, презентація очищеного Євангелія 3.0 і книги «Євангеліє Ісуса Хреста» (2017).

170608serverno.jpg

Друзі, потрібна енергія!
Друзі, потрібна енергія!

Серпень 2017 року найбільше запам’ятався серією публікацій, присвячених очищенню Доброї Новини від фарисейських вставок:

Другим важливим здобутком стала розробка концепції АНСДП:

У серпні нарешті знайшли ефективне рішення з резервування нашого сайту без сповільнення його роботи: відтепер орендуємо спеціальний сервер, на який кілька разів на день робиться повна копія «Народного Оглядача».

Триває розвиток софту Інституту Міжмор’я та всієї пов’язаної з ним мережі сайтів – див. каталог.     

Головна наша діяльність у цьому місяці спрямована на проведення 29-ї конференції прихильників Народного Оглядача у неділю 24 вересня 2017 р. Треба обговорити питання остаточного очищення Доброї Новини від вставок, детальніше розглянути ідею АНСДП в контексті загальної стратегії розвитку всього нашого проекту.

На конференції відбудеться презентація нового видання Доброї Новини з коментарем – книги «Євангеліє Ісуса Хреста» (2017) в подарунковому виконанні.

У плані підготовки до 500-річчя Реформації будуть опубліковані спеціальні статті, присвячені темі нового етапу Реформації – див.: Нова Реформація: тільки Добра Новина!

У вересні маємо завершити поточні справи з розробки сайтів для лідерських демосів, щоб із жовтня приступити до програмування сайтів для колективних демосів.     

Окрім того, ведемо на сайті нашу звичну роботу: публікуємо і обговорюємо змістовні новини, матеріали з правильного харчування і здорового способу життя, концентруємо аналітичні статті, робимо переклади з інших мов,  наповнюємо іншомовні сторінки НО власними перекладами на польську та інші мови.   

Вересень 2017 буде насичений цікавою і творчою працею. Прошу підтримати нашу спільну справу щедрими дарами!

Якщо вдасться суттєво поліпшити фінансування, то розширимо групу розробки, активізуємо роботу Радіо Міжмор’я, а також почнемо видавати журнал «Нова Європа» в електронному, паперовому і голосовому варіантах.  

Творимо!

Наші інтереси: 

Формуємо власний інформаційний простір, рухаємось до самодостатності. 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка