Важливість: 
5
Розвиток Народного Оглядача у січні 2017 року: андроїд-застосунок і нові демоси Міжмор’я

Поки гобіти не просихають за новорічним олів’є, арії творять новий світ :) У цій статті знайомимося з розвитком мережі Інституту Міжмор’я, засновуємо дипломні проекти, долучаємось до тематичних демосів.   

З 1 січня 2017 року прихильники Народного Оглядача, які використовують мобільні пристрої з операційною системою  Android 4.1 і вище, отримали можливість комфортного читання публікацій за допомогою мобільного застосунку. На основі відгуків і пропозицій користувачів розробляється друга версія, яка буде представлена вже до кінця січня.  

Триває формування постіндустріальної цивілізації у вигляді мережі демосів. Кожен демос матиме власний сайт. У першому наближенні дизайн і функціонал опрацювали  на сайтах:

Для опрацювання двомовності створили українсько-литовський сайт ресторану Добра Хата в м. Клайпеда. Сайт розвиватиметься разом з цим рестораном української кухні, який поступово перетворюватиметься на «вікно в Україну». Це має бути простір, перебуваючи в якому мешканці Литви зможуть відчути себе в Україні без перетину кордонів. У цьому й полягатиме магістерський дипломний проект Петра Олара – перетворення звичайного ресторану на постіндустріальний центр міжкультурної комунікації. Правила заснування демосів Міжмор’я описані у статті Технологія навчання в Intermarium Institute – для абітурієнтів, здобувачів і магістрів.

У першій декаді січня створили сайт постіндустріального телебачення Intermarium.tv. Це магістерський проект Віктора Макаренка. Його метою є створення самодостатнього телеканалу Intermarium.TV у формі демосу Міжмор’я з дружною командою творців і прихильників, яскравим брендом та передовою інфраструктурою. Протягом тижня маємо завершити комплектацію каналу необхідним обладнанням і почати повноцінну роботу. Один з напрямків – створення власних навчальних і науково-документальних фільмів. Хто бажає долучитися до роботи – звертайтеся до Віктора Макаренка.  

Усі сайти створюються на різних хостингах. Це потрібно для забезпечення стійкості системи Міжмор’я, щоб у випадку відключення частини сайтів мережі можна було продовжувати роботу за допомогою інших сайтів. Взаємодія між сайтами відбувається за допомогою системи обміну новинами, схованими під кнопкою Події, наявною на кожному сайті. Цей функціонал ще перебуває у стані розробки, до кінця січня має бути готовим.

До кінця місяця можемо заснувати ще кілька нових демосів – дипломних проектів здобувачів вченого знання магістра.

В обговореннях на сайті НО висувалися пропозиції щодо таких проектів:

  • Веломанія: продаж і прокат велосипедів (Явсе Світ)
  • Ритуали Золотої ери: практична метафізика (Наталія Недосєко)
  • Ідеології XX століття: постіндустріальний погляд (Володимир Федько)
  • Усвідомлені снобачення (Леонід Українець)

Прошу зацікавлених учасників спільноти «Народний Оглядач» підтвердити своє бажання стати здобувачами вченого звання магістра за означеними вище темами.

Також прошу всіх інших учасників нашої спільноти висловитися про своє бажання (чи небажання) увійти до перелічених демосів або давати пропозиції щодо заснування нових дипломних проектів.  

Нещодавно відновили роботу усіх каналів Радіо Міжмор’я.

Триває оптимізація нового сервера «Народного Оглядача». Нагадаю, що після колективного читання Живого Слова 25 жовтня 2016 р. відбулося «безпричинне» прискорення роботи сайту. Скориставшись цим дивом, ми здійснили перехід з потужного сервера вартістю 139 євро/місяць на значно дешевший за 39 євро/місяць. Вивільнені кошти маємо можливість вкладати у програмування і творення відеопродукту.

Запрошую всіх зацікавлених прихильників Народного Оглядача і мережі Міжмор’я підтримати розвиток нашої справи щедрими дарами.  

Творимо!  

Наші інтереси: 

Творимо кращий світ! 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка