Важливість: 
3
Розстріли на Майдані-2014: ГПУ заявила про прорив у розслідуванні

Українські правоохоронці розслідували більшу частину з 4700 злочинів, скоєних проти учасників Революції Гідності. 442 особам оголошено про підозри, а також дев'ятеро осіб уже відбувають покарання.

Про це 21 листопада, у День гідності і свободи, заявив начальник управління спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк. Під час брифінгу за результатами розслідування розстрілів на Майдані він додав, що на причетність до вбивств та насилля у період революції перевіряється приблизно 15 000 осіб.

"Встановлено обставини злочинів, у кращому випадку, у нас є встановлені виконавці, організатори й замовники, а також пособники. Зокрема, так звана середня ланка, через яку давалися вказівки", — пояснив Горбатюк.

Горбатюк підкреслив, що судові справи часто затягуються через неявку очевидців злочинів на засідання. Також він зазначив, що за останні шість місяців реальних термінів позбавлення волі отримано більше, ніж за всі попередні роки.

21 листопада 2018 року Україна відзначала п'яту річницю початку протестів у Києві, які отримали назву Євромайдан. У результаті окремі акції переросли в Революцію Гідності. За весь час протестних акцій силовики вбили майже 100 осіб.

Джерело

Наші інтереси: 

Винні мають бути притягнені до відповідальності.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка