Важливість: 
3
Розповідь Відани: повідомлення про спогади з минулого життя

Вивчення праці Яна Стівенсона "Біологія і Реінкарнація" надихнуло мене самостійно збирати і аналізувати випадки, коли люди повідомляють про спогади, які можуть бути пов'язані з минулим втіленням. Ось одна з таких розповідей.

vidananaptasi.jpeg

Ілюстрація респондентки

Жінка, яка назвалась Відана, повідомила, що пам’ятає деякі фрагменти одного із своїх попередніх втілень. Вона жила у місті Генуя (ДЖенова) і її сім’я утримувала пекарню, яка була основним джерелом доходів. Батько дівчини був жорстоким до неї, тому вона мріяла покинути свій дім, вийшовши заміж. Але не встигла цього зробити, тому що друга світова війна позбавила її страждань швидше. Її тіло загинуло раптово (імовірно внаслідок вибуху). Вона побачила його згори. І більше вже не поверталась назад.

Потім якась літаюча істота, наче птаха, понесла її далеко-далеко, на іншу планету. Там було помешкання, де господинею була Карна. Вона сказала загиблій дівчині: “Від мене для тебе буде тільке одне завдання - народити ось цю душу”. Відана спокійно на це погодилась. Відчинились двері і вона побачила світлу сутність.

У цьому житті Відана схильна думати, що та світла душа - це її нинішня донька. Якщо такі події відбулись, то за земним часом пройшло приблизно три десятиліття між цими двома втіленнями. За такий тривалий період часу цілком певно могло відбутись ще одне втілення.

Цей випадок належить до тих, коли людина, крім спогадів про минуле втілення, повідомляє про перебування у стані між втіленнями. За інформацією Яна Стівенсона респонденти часто повідомляють про зустріч з персонажами мітології або померлими родичами в такому проміжному стані. В слов’янській мітології Карна є богинею призначення, а в романській відповідає за здоров’я і відкриття дверей, тобто нових можливостей. Це імення стрічається також в Магабгараті, але там воно чоловічого роду. Перевірити достовірність цього випадку у мене наразі нема можливості. Оскільки ім’я особи з попереднього втілення невідомо, а загальні факти стосовно бомбардувань італійських міст можна почерпнути з відкритих джерел. Утім цей випадок цікавий передусім своїм сюжетом. Адже людина в проміжному стані стрічається зі своїм призначенням, зі спорідненою душею, яка супроводжує її у цьому житті.

Якщо вам відомі випадки, коли люди повідомляють про спогади з минулого життя, інформуйте, будь ласка, мене. Буду ці відомості систематизувати і узагальнювати.

Наші інтереси: 

Вивчаємо перевтілення духа.

Гравець: 
Леонід Українець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка