Зображення користувача Володимир Федько.
Володимир Федько

Російський військовий злочинець підполковник Бернгард Олексій Борисович

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Підполковник Олексій Бернгард (рос. Алексей Бернгард), брав участь в анексії Криму, відзначився в захопленні Дебальцево. За документами командує 810-ю бригадою морської піхоти ЧФ РФ в Севастополі. По факту Бернгард під фіктивним прізвищем «Тарасов» командує 11-м полком 1 армійського корпусу російських окупаційних військ на Донбасі. Саме його заступником була Світлана Дрюк!


Погляд в минуле: 2014

Екіпаж БМП-2 з'єднання морської піхоти Тихоокеанського флоту під загальним керівництвом командира батальйону, майора Олексія Бернгарда

«Завершився фінал II Всеармійського змагання «Танковий біатлон-2014», який проходив на базі Таманської дивізії в підмосковному Алабіно, В цьому році в змагання були внесені зміни. Вперше в змаганнях брали участь екіпажі бойових машин піхоти БМП-2.

У складі збірної Східного військового округу брав участь екіпаж БМП-2 з'єднання морської піхоти Тихоокеанського флоту під загальним керівництвом командира батальйону, майора Олексія Бернгарда.

Морські піхотинці ТОФ на попередніх змаганнях, які проходили під Хабаровськом, в нелегкій боротьбі перемогли всіх суперників і по праву заслужили бути в збірній округу.

У Підмосков'ї тіхоокеанці були швидші і точніші своїх колег з чотирьох військових округів і вибороли перше місце. В нагороду, крім дипломів та медалей, «чорні берети» отримали головний приз змагань – виконану в золоті зменшену копію БМП-2, яку вони привезуть до Владивостока».


Погляд в минуле: 2018


Провал – 2019!


Що ми маємо на сьогоднішній момент:

вісім палаючих танків; гігабайти секретної інформації; анкетні дані десятків російських офіцерів – військових злочинців, що беруть участь у бойових діях на Донбасі; високочолі судді, вислуховують правду про те, що творять на українських землях російські окупанти; жінку, що ризикнула життям, щоб добровільно розповісти, а головне довести, що Росія воює проти України.

А на задньому плані російський ГРУшник, який не може пояснити московському начальству, як же так вийшло, що в підвідомчому йому гетто українські розвідники вербують бойовиків і підривають російські танки.Можна знімати блок-бастер, сагу про українських Джеймсах Бондах, а в цей час десь в Москві заплакав маленький Путін і образився на Гіркіна/Стрєлкова, який так обгидився.


Світлана Дрюк про про Олексія Бернгарда: 6:07/8:49 – 6:36/8:49

 

 

 


Джерела:


Наші інтереси: 

Виявляти військових злочинців, що воюють проти України!

Підписуюсь на новини

Останні записи