Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 34
  • Переглядів: 38

Російська влада розпродає українську власність в окупованому Криму

Категорія:

Окупанти планують продати близько 100 українських об'єктів нерухомості, в тому числі об'єкт, що належить Президенту України Володимиру Зеленському.

Володимир Константинов, спікер кримського парламенту, заявив, що "націоналізовані об'єкти" будуть продані "найближчим часом", і влада провела перші вісім аукціонів з продажу майна українських бізнесменів, пише Reuters.

Сума договорів купівлі-продажу склала понад 815 мільйонів рублів (8,51 мільйона доларів), повідомив Константинов у своєму повідомленні в месенджері Telegram.

У лютому російська влада в Криму заявила, що націоналізувала близько 500 об'єктів нерухомості в Криму, в тому числі ті, що належали українським політикам і бізнесменам високого рангу.

Ми писали, що колишній голова Конституційного суду України мав землю в Криму, яку купив у 2018 році (після анексії Криму!)

Нагадаємо, у 2019 році суд дозволив "Ощадбанку" стягнути 1,3 мільярда доларів з Росії за захоплений в Криму український банк.

У  2018 році суд Гааги зобов'язав Росію відшкодувати компаніям збитки за анексію Криму.

Наші інтереси: 

Схоже на те, що окупанти готуються до втечі з Криму.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи