Важливість: 
3
Росія спробує зірвати вибори в Україні - генерал США Бен Годжес

Росія буде всіляко намагатися задіяти свої важелі на президентських виборах в Україні, щоб українці втратили впевненість в їх результатах. Таку думку висловив американський генерал-лейтенант Бен Годжес, в минулому - командувач Сухопутними силами США в Європі.

19032201.jpeg

Генерал Бен Годжес
Генерал Бен Годжес

Бен Годжес спеціально для "Апострофа" розповів про загрози з боку Росії у період виборів в Україні.

Буде втручання або через загрозливу діяльність, або кібератаки, або спроби підірвати довіру людей до результатів.

Будуть дії, спрямовані на те, щоб українці втратили впевненість у результатах. 

Не знаю, чи варто очікувати якихось конкретних дій після виборів. Сподіваюся, незалежно від результатів двох турів, відбудуться три речі.

По-перше, Росія виявить повагу до волі українських виборців. По-друге, негайно звільнить 24 українських моряка, які перебувають у в'язниці в Москві, і поверне три незаконно захоплені кораблі. І по-третє, Росія поверне Україні Крим.

Хто роздмухує корупційні скандали

В України дуже багато друзів. Дуже багато країн та лідерів бажають Україні успіху, реалізувати свій потенціал та бути достойною відважності своїх солдатів. Усі хочуть, щоб Україна була успішною. Але коли ви продовжуєте бачити такі повідомлення, звісно, є ймовірність, що згодом друзі України втратять впевненість. Зрозуміло, що й росіяни це використовують, як тільки можуть, щоб посіяти розкол серед українців, щоб українці втратили впевненість у собі.

Наші інтереси: 

Розуміти, як важливо зараз зберігати спокій і не піддаватися на провокації, які філігранно розіграє РФ.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка