Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина
  • Відвідувань: 106
  • Переглядів: 113

«Росія не розуміє мир – тільки силу» – цю просту істину треба доносити до західного істеблішменту

Категорія:

Росія порушує будь-які договори, як тільки з’являється така можливість.

«Будь-який договір з Росією не вартий навіть паперу, на якому він написаний». Ми, мешканці країн поряд з Росією, добре знаємо, що домовлятися з нею – марна справа. Росія одразу порушить будь-які домовленості, як тільки у неї буде така можливість. Тому примушувати Україну до переговорів з Росією – це шлях у нікуди. Єдина можливість встановлення миру в Європі – беззастережна перемога України. І цю просту істину треба постійно доносити до істеблішменту провідних держав світу.


Чому росіяни не виконують договорів? Пояснення у статті "Що таке мир? В українців і росіян протилежне розуміння цього слова (відео)"

 

Наші інтереси: 

Багато західних політиків все ще продовжують вірити, що чесне слово росіянина – це те ж саме, що й чесне слово європейця або американця. Треба постійно доносити до них, що це не так.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи