Важливість: 
3

Категорія:

Вибори в США: демократи повернули більшість у Конгресі, республіканці утримали Сенат

У США завершились так звані проміжні вибори. За попередніми підсумками голосування, Республіканська партія Дональда Трампа втратила більшість у Палаті представників – нижній палаті Конгресу США.

Вперше за останні 8 років представникам Демократичної партії вдалось здобути більшість у Палаті представників, а до Конгресу пройшла рекордна кількість жінок.

Натомість однопартійці Дональда Трампа – республіканці – зберегли контроль у Сенаті.

На цих проміжних виборах американці також обирали депутатів на рівні штатів та округів, 36 губернаторів, а також голосували на низці референдумів.

Результати проміжних виборів у США 6 листопада

У нижній палаті Конгресу США – Палаті представників – більшість отримали представники Демократичної партії.

Із 435 крісел у Палаті представників демократи зайняли щонайменше 223 місця, натомість у депутатів від Республіканської партії – 197.

Демократам вдалось здобути перемогу у 26 штатах, які раніше були "республіканськими".

Водночас у верхній палаті Конгресу США – Сенаті – більшість й надалі збережеться за однопартійцями Трампа.

Республіканці утримали щонайменше 51 місце в Сенаті. Демократи займають поки лише 46 місць зі 100. Ще два місця дістались кандидатам, які називають себе незалежними політиками – один з них кандидат на президентських виборах 2016 Берні Сандерс.

Офіційних результатів проміжних виборів поки немає, але президент США Дональд Трамп уже поспішив назвати їх вибори грандіозним успіхом.

 

 

На посадах губернаторів перемогу здобули республіканці – 27 з 50. Що цікаво, двоє губернаторів, які здобули перемогу на виборах у США, мають українські корені.

Наші інтереси: 

Успіх команди Трампа.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка