Важливість: 
3
Реалізація неймовірних технологій: Хочете виробляти метан з води? Долучайтеся до нас!

Успіх з кисневою станцією надихнув мене далі втілювати вже винайдене, але зі своїм власним баченням: як, для  чого, з ким і коли матеріалізувати вже сформовану і перевірену технологію.

2477518617713269095763724096976944421864704n.jpg

Альтернативна енергетика
Все геніальне красиве

РаДіймо!

Ціль публікації. Знайти зацікавлених в реалізації неймовірних технологій. Мова іде про процес який я розумію логічно. У мене відсутній  досвід  і фах з радіоелектроніки, радіомеханіки. Було б цікаво не тільки в теорії самоорганізуватись а і  зробити реальні  справи використовуючи знання один одного.

В даному випадку зробити синтез із спеціалістів у різних галузях для отримання конкретного результату.

Успіх з кисневою станцією надихнув мене продовжити реалізовувати вже винайдене але з своїм власним баченням: як, для  чого, з ким і коли реалізувати та матеріалізувати вже сформовану і перевірену технологію. Вибір впав на науковців які живуть в Україні, мають патенти, винаходи з лабораторними зразками, до них легко дістатись, зустрітись і обговорити всі нагальні проблеми які виникнуть з реалізацією їхніх технологій.

Я вважаю, що технологія від ідеї відрізняється тим, що технологія це не тільки сформована думка а і її матеріальна реалізація з відповідними замірами які відображені  у різних відповідних актах. Тобто, технологія – це повне описання не тільки самих приладів, а і опис процесів які відбуваються. Технологія, це коли людина може матеріалізувати,  винайдене користуючись описом.

Отже, починаємо!

Якщо щось потрібно мені то це буде у нагоді і багатьом іншим. Давайте зробимо собі прилад який би з води з-під крану робив би  газ метан. Чому метан? Він, з пального - найекологічніший, октанове число 100 – 105. Ним можна заправляти машини, генератори струму, опалювати будинки, теплиці, басейни… Тобто річ потрібна і його можна зберігати і при потребі транспортувати.

Що для цього потрібно? Пропускаємо багаторічні суперечки і теорії та одразу переходимо до справи.

  1. Потрібно зробити задаючий генератор частоти з можливістю керування частотою та плотністю імпульсів. Частота імпульсів може бути від 20 до 30 кГц. В Інтернеті можна купити відповідні плати з такими параметрами на двох транзисторах або скачати схему. Тобто каналів має бути два. Щоб виник симетричний імпульсний ток.
  2. Силову частину "здираємо" з інвертора для зварки. Там, де діодний міст на  150 А та відповідної ємності конденсатори (як варіант 2000  мкф), 450 вольт.
  3.  Приєднуємо керуючу частину до силового блоку як зазначено в електричній принциповій схемі для даних приладів. На виході з високочастотного трансформатора має бути 100 вольт, 100 ампер, 20 – 30 кГц.
  4. Майструємо резонатор з дроселя і відповідного конденсатора (інформація окремо).
  5. Майструємо електроди з ємностями для води і каталізаторами (інформація окремо).
  6. Настроюємо апарат в резонанс з дроселем і електродами.
  7. Отримуємо газ метан. 
Наші інтереси: 

Використовуємо корисні технології для підвищення духовного, психічного і матеріального рівня.

Гравець: 
Володимир Світлий
 
Форум Підтримати сайт Довідка