Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
 • Відвідувань: 17
 • Переглядів: 17

Радість у подарунок, або Як доставка квітів може врятувати ситуацію

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Любов, повагу, пристрасть чи будь-яке інше почуття можна висловити усно або ж у листі. А що, коли емоції переповнюють серце і одних лише слів недостатньо?

Як подарувати радість з будь-якої нагоди, та будь-кому у будь-який час, розповідають фахівці служби Flowers.ua, спеціалізація котрої — доставка квітів по всій Україні та світу.

Букет на замовлення: оригінально, сучасно, чуттєво

Слова, виказані «мовою квітів» — це завжди приємно і доречно, якщо «говорити» правильно. Помиляються ті, хто думає, що купити квіти можна тільки дівчині чи жінці. Флорист, що  розуміється на справі,  легко складе оригінальний чоловічий подарунок з квітів, чи букет з нагоди бізнес-події. Перейдіть за посиланням https://flowers.ua/ua, і ви переконаєтесь, що одні і ті ж квіти виглядають по-різному у різному оформленні.

Коли це доречно? Та завжди!

 • «Прості» свята та урочистості. Тут все зрозуміло — День народження, одруження, річниця чи ювілей, родини чи хрестини — ніщо не обходиться без духмяного букету. Червоні чи білі троянди, квітучі хризантеми чи ніжні тюльпани — це те, що зробить свято особливим, а настрій — піднесеним.
 • «Особливі» дні.  Букет на замовлення, оформлений для коханої із врахуванням її вподобань, та навіть із «натяком» — це те, що допоможе віднайти ключик до найхолоднішого серця. Саме так забуваються провини і починається новий відлік часу.
 • Приємні сюрпризи. О! Це те, що люблять, мабуть, всі. Ми, на Flowers.ua практикуємо доставку квітів не лише по всій Україні, але в будь-яку точку світу. Тільки уявіть собі, як приємно, будучи на відстані, відчувати близькість і підтримку!
 • Інтригуючі несподіванки. Отримати троянди в подарунок від незнайомця?  Це може бути початком приємного сюрпризу чи освідчення, а може — просто оригінальне привітання, або ж незвичний спосіб познайомитись.
 • Прояв чуттєвості. Не всі можуть відкрито висловити почуття. Мова ж букету — вона «міжнародна» і зрозуміла всім. Червона троянда — це любов і пристрасть, біла чи рожева — це витончена ніжність та тендітність.

  З найпростішого букету легко розпочинати будь-яку справу.

Чому популярна доставка квітів через інтернет-замовлення

Відповідь проста: тому що це зручно і легко зробити в сучасному світі. В світі, де смартфон з інтернетом завжди під рукою, а от чого бракує — то це часу.

Найголовніші переваги інтернет-замовлення доставки квітів у будь-яку точку України, та навіть світу, очевидні:

 • Економія часу. Все обираєте на одному сайті, оплачуєте зручним способом — нікуди ходити не потрібно. Спеціалізовані інтернет-магазини пропонують величезний вибір з оформлення букетів.
 • Доставка у визначене  місце та у визначений час. Ви можете бути далеко, проте кур’єр прибуде за адресою саме тоді коли потрібно, а не тоді «коли вийшло».
 • Букет складений індивідуально на замовлення підкреслить особливості вашого ставлення. Це вже точно будуть не стандартні троянди з найближчої квіткової крамниці.
 • Листівка чи подаруночок у додаток це те, що посилить ефект приємного сюрпризу. Кілька слів, кілька солоденьких цукерочок чи м’яка іграшка у подарунок — це те, що залишається навіть після того, як пелюстки зів’яли,  вам же саме це і потрібно?

Робити приємності стало простіше, дарувати радість стало легше. Чому б не скористатись такою чудовою нагодою?

Наші інтереси: 

Радість, подарунки, корисні поради.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи