РА - герб Третього Гетьманату: РАдіймо! (опитування)

РА – це колективна божественна істота, Творець Всесвіту. Частинка РА є в кожній людині – її називають ІскРА Божа. Коли виникає зв’язок божественного і людського, то людина радіє, бо відчуває, як у ній РА діє.

141125-radiymo_ariyi.jpg

Радіймо, арії!
Радіймо, арії!

Продовжуємо колективне зусилля задля відкриття справжнього імені герба нової Української держави (неофіційна назва – Третій Гетьманат, ТГ).

Нагадаємо, що цей оригінальний символ було спеціально створено до події аріянського освячення Русі великим князем (імператором) Володимиром Великим. Герб зображує зустрічний рух Сокола Святого духа (згори вниз) і Лебедя шляхетної людини (знизу вгору), взаємодія яких освячує людину і підносить її до стану святості – у простір Царства божого (простір гармонійних подій нашого фізичного світу, т. зв. Простір волі).

Оскільки герб символізує процес освячення і його було спеціально створено для освячення Русі, то було висловлено гіпотезу, що його ім’я – «Освячення».  

Для Української держави ми використовуємо оновлений герб, який відрізняється і від герба Володимира, і герба УНР:

       

Щодо форми цього герба дійшли консенсусу, тобто однозгідного рішення. Щодо назви «Освячення» розгорнулася дискусія і активні пошуки виразнішої, більш «брендової» назви. Таким видавалося слово «Свято», проте воно не знайшло одностайної підтримки.

Завдяки активному мозковому штурму з’ясували, що герб повинен мати тільки одне ім’я, інакше відбуватиметься розсіювання енергії, а нам потрібна максимальна єдність.

З другого боку, гербу потрібно багато епітетів, які дозволяють розкрити різні аспекти його символіки і перетворити герб на мнемотехнічний каркас – засіб запам’ятовування і передачі різних сенсів символіки. Тут наведено приклад використання герба для навчання світоглядним основам нової держави.

Пошуковий рух від «освячення» до «свята» вивів на запитання: А чому людям подобається свято? Виявляється, що найцікавіше у святі – гра! А що як герб так і назвати – «Гра» або «Грааль» (дух гри).

Але й на цьому не зупинилися і занурилися ще глибше.

– А чому людям подобається гра?

Тому, що тоді людина радіє.

– А чому людина радіє?

Тому що в ній РА-діє!

– Що таке РА?

Іменем РА, або АР називали Творця Всесвіту. Інші його імена: СвАРог (святий АР), БРАма, Яр. Головним знаком Творця у фізичному світі було Сонце, тому Ра (укр. Ар, Яр,  Ярило) вважався богом Сонця.

РА – це колективна божественна істота, Творець Всесвіту. Частинка РА є в кожній людині – її називають ІскРА Божа. Коли виникає зв’язок божественного і людського, то людина радіє, бо відчуває, як у ній РА діє.

Людина найбільше радіє тоді, коли творить, бо за своєю природою вона є сотворцем. Тому кажуть, що людина має в собі обРАз Божий. Оскільки кожна гра основана на творчості, то під час гри людина завжди радіє.

Творця Всесвіту завжди називали батьком, тому він ще має ім’я Род (родитель). Його анімалістичним символом був сокіл (тобто «сонячний»), якого називали Сокіл Род. Сокола обрали тому, що він літає вище всіх (найближчий до Сонця і Бога), є найшвидшою земною істотою і, як розповідають птахознавці, спроможний до телепортації: під час атаки він може зникати в одному місці – і виникати в іншому. Оскільки сокіл був символом Бога-Творця, то верховного бога Ра зображали з головою сокола, а над нею - Сонце. Саме такі зображення знаходимо у Стародавньому Єгипті, куди арії принесли культ РА (це вже було через кілька тисячоліть після заснування Трипільської цивілізації - див. нижче схему розселення аріїв).  

Ім’я РА надзвичайно потужне. Звук «а» вимовляється найлегше, тому немовлята починають з «а-а-а». Звук «р» вимовляється найважче, він несе найбільше вібрацій, він найдзвінкіший. Тому ім’я АР наче охоплює весь діапазон звуків від найпростіших до найскладніших і вказує на універсальність.

Чітке вимовляння звуку «р» є однією з ознак духовного центру планетипрабатьківщини людства. Спроможність вимовляти дзвінкий звук «р» згасає по мірі просування від Центру до периферії: у поляків він перетворюється на «ж», французи гаркавлять (вимовляють його з натугою), а англійці взагалі не вимовляють.     

Карта з книги Артура Кемпа «Марш титанів. Історія білої раси» (March of the Titans. A History of the White Race) — USA, Ostara Publications 1999, 2001. www.white-history.com

Оскільки АР є Богом-Творцем, то діти Божі (люди, які усвідомлюють свою божественну природу) називаються арії, а також соколоти-сколоти-соколичі-соколи – від Сокола Рода.

Імена РА, АР, ЯР є синонімами. 

– Яке відношення має РА для герба Третього Гетьманату?

Ра є джерелом Святого духа, уособленого Соколом, і джерелом боголюдського вдосконалення, символізованого Лебедем. Тобто РА – це першоджерело Освячення і самого Життя.

Окрім того, на гербі написані букви Р і А, між якими виростає захищений паросток нового світу.    

РА - це серцевина слова УкРАїна, його найдзвінкіший склад. 

Клич герба: «РАдіймо!» Коли вітаємось цим словом і радіємо – ми славимо Творця. Ісус Хрестос, апостоли і аріохрестияни віталися словом «гайре!», що значить «радій!», «ярій!».  

Девіз герба: Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Окрім імені, герб РА має багато епітетів: Сокіл, Лебідь, Воля, Рух, Трійця, Трисуття, Триєдність, Творець, Творення, Паросток, Зростання, Плекання, Культура, Ключ, Життя, Розвиток, Гра, Брама та інші

А тепер, за звичаєм, переходимо до практики Українського консенсусу. Для цього проводимо опитування щодо висловленої пропозиції з трьома варіантами відповідей: «Підтримую», «Не заперечую», «Проти».

Нагадую правила:  

1. Якщо «Підтримую», то треба написати будь-який коментар і бути готовим відповідати на запитання інших гравців для захисту своєї позиції.

2. Якщо «Не заперечую», то можна нічого не писати, адже гравець просто погоджується з тими, хто підтримує.

3. Якщо «Проти», то гравець має обґрунтувати своє рішення і бути готовим відповідати на запитання.

Отже, голосуємо:

Опитування

РА – це ім’я герба Української держави.

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка