Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Путін хоче Україну за будь-яку ціну, але він припустився великої помилки, - міністр оборони Польщі

Міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич вважає метою російського президента Володимира Путіна відновлення імперії, але без України це неможливо. Про це він сказав в інтерв’ю виданню The New York Observer.

Відповідаючи на питання, чого врешті домагається Путін, Мацеревич відповів: "Він хоче Україну. За будь-яку ціну. Путін має багато нерозкритих карт. Він хоче відновити імперію. Хоче отримати можливості у Польщі і інших країнах. Однак Україна має бути частиною імперії, невід’ємною частиною".

За його словами, для російського президента це досить довготривалий проект, однак він вже припустився помилок.

"Він припустився великої помилки: завдяки Путіну американські війська знаходяться недалеко від українського кордону, і, ймовірно, він втратив Київ! Цього ніколи не траплялося, починаючи з XVII століття", -  сказав Мацеревич.

Він також додав, що дії Путіна змусили багатьох у НАТО розплющити очі. На думку міністра, зараз альянс рухається у потрібному напрямку, однак в заповільному темпі. "Росіяни готові до війни. НАТО слід теж бути готовим. Ми рухаємось занадто повільно і це проблема", - додав він.

Також він не виключив можливість військових дій Росії на Далекому Сході. "Вони хочуть відвернути увагу американців, продовжити фронт конфронтації щоб створити зручну ситуацію для агресії в Європі.

Варто поглянути на карту, щоб зрозуміти: Росія завжди допомагає ворогам Америки: тісні зв’язки з КНДР, втручання в Афганістані і Сирії, підтримка Ірану тощо", - зазначив Мацеревич.

Наші інтереси: 

Україна на шляху створення Вільної Української Держави.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Андрій Ясун.
0
Ще не підтримано

Війна за Гартленд. Цікава земля ця наша Україна. З якої сторони не глянь: усі її мають за ніщо, але й обійтися без неї не можуть. Задля існування Російської імперії потрібна Україна. Як висловився польський міністр (найздоровіше, доречі, мислення поляка щодо України), без України немає імперії. Але й Польщі не буде без України, - можна перефразувати його висловлення.

Si vis pacem, para bellum

Коментарі

Зображення користувача Андрій Ясун.
0
Ще не підтримано

Війна за Гартленд. Цікава земля ця наша Україна. З якої сторони не глянь: усі її мають за ніщо, але й обійтися без неї не можуть. Задля існування Російської імперії потрібна Україна. Як висловився польський міністр (найздоровіше, доречі, мислення поляка щодо України), без України немає імперії. Але й Польщі не буде без України, - можна перефразувати його висловлення.

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Петро Олар.
0
Ще не підтримано

Добре що польський міністр побачив як Путін втрачає, чи навіть втратив Київ. Так зараз території важливі в геополітиці, але повірте ті мільйони українців які добровільно вибрали роботу в Росії, Польші, Італії та інші країни світу втрата значно більша. І зараз йде битва за людей, за те щоб кращих перемістити в інші світи, а Україну зробити вільною від патріотів,творчих і сильних людей, посіяти байдужість. Цей фронт не має тилу, він скрізь, і перемога залежить від кожного з нас. І сильна Українська Держава не тільки територіями, а перш за все Людьми, що вже сьогодні хочуть жити в такій державі і творити її.

Хай живе Міжмор’я!

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Одразу згадалася цитата з "Дюни":
"... цей Герцог більше переймався через людей, ніж через прянощі. Він ризикував власним життям і життям свого сина, щоб урятувати робітників. Він майже не звернув уваги на загибель краулера, але загроза людським життям розлютила його. Такий лідер викликатиме фантастичну вірність. Його важко буде перемогти. ..... Мені подобається цей Герцог" (Френк Герберт, "Дюна" / Харків: Клуб сімейного дозвілля, 2017. - С. 171).

Петро Олар каже:
... зараз йде битва за людей [...] І сильна Українська Держава не тільки територіями, а перш за все Людьми, що вже сьогодні хочуть жити в такій державі і творити її.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Проблема не тільки в одному Путіні! Проблема в усій владній структурі, яка править у Росії. Вона вся заражена імперськими амбіціями і її основний інстинкт - правити і грабувати народ!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!