Зображення користувача Альберт Саїн.
Альберт Саїн
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Приєднання Криму – небезпечний прецедент для територіальної цілісності Росії, – експерти

Значно вигідніше залишити Крим в складі України, ніж добиватися приєднання півострова до своєї території. Адже він не здатен самостійно себе забезпечувати енергоносіями і навіть водою.

Про це на сторінках The Washington Post пишуть Хелена Яковлєв-Голані з Університету Торонто і Надя Кравець з Гарвардського університету.

На думку експертів, якщо Москва вирішить все ж таки залишити Крим Києву, то це лише посилить її міжнародний імідж.

«В такому випадку Росія заощадить значні кошти (бойові дії дуже дорого коштують) і допоможе закріпити безпеку в Європі. Володимир Путін, у свою чергу, збереже і навіть збільшить свій міжнародний престиж», – йдеться в статті.

Анексія Криму, навпаки, виллються Москві в дуже великі суми. Адже Крим не в силах існувати самостійно.

«90% води, 80% електроенергії, 60% інших сировинних товарів і 70% бюджету повинні надходити з центру. Утримання 2-мільйонного Криму стане великим тягарем для російського бюджету, значно більшим, ніж фінансова допомога Південній Осетії і Абхазії», – пишуть оглядачі.

До того ж, Європа і Туреччина можуть теж серйозно вдарити по економіці Росії. Зокрема Брюссель і Анкара можуть відмовитися від газопроводу «Південний Потік». І «Газпром» не здійснить свої плани стати монополістом у постачанні газу з Каспійського регіону.

«Крім того, приєднання Криму стане небезпечним прецедентом для сусідів Росії на Сході – Китаю і Японії», – нагадують оглядачі про територіальні претензії до Москви з боку Пекіна і Токіо.

Незалежність Криму з одного боку закріпить позиції Чорноморського флоту і зробить простішим будівництво «Південного Потоку». З іншого боку, півострів зможе стати прикладом «для сепаратистів всередині Росії».

Нагадаємо, що кримчанки закликали Путіна зупинити війну.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вперед, до нової Галілеї!

Дороговказ для Галілеї: наша стратегія у післякризовому світі (+аудіо)

В Україні розгортається потужний духовний спалах, співвимірний зі спалахом у Галілеї часів Ісуса Хреста. Слово «Галілея» означає «Слава». Разом зі славою в Україну повертається шляхетна Галілея –...

Кращий коментар

Зображення користувача Олег Подорожній.
0
Ще не підтримано

Туреччина готова відбити Крим потрібне звернення України

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!

Коментарі

Зображення користувача Олег Подорожній.
0
Ще не підтримано

Туреччина готова відбити Крим потрібне звернення України

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Олег Подорожній говорит:
Туреччина готова відбити Крим потрібне звернення України

Туреччина це зробить і без офіційного звернення України до Туреччини..
От тільки питання полягає у тому, кому Туреччина захочить залишити Крим опісля визволення її від Росії, то це вже інше питання.. Адже у зв"язку із вступом Туреччини у війну проти Росії за Крим, Туреччина сама ж понесе колосальні економічні втрати у зв"язку із не надто дружніми сусідами з якими вона межує.. Позаяк наприклда якщо влада Сирії не здатна контролювати там якихось своїх терористів, то де гарантія що ці терористи та решту злих на Туреччину сусідів, не скористуються такою нагодою щоби завдати військового удару Туреччини.. Внаслідок чого Туреччина від будь якого можливого розвитку військових подій на Близькому Сході. явно що буде важко просто так, опісля визволення Криму від Росії передати цей півострів назад Україні, яка просто не здатна сама себе захистити..
Одним словом у мене все!)

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

Яценюк заявив, що не звертатиметься за військовою допомогою до інших держав. Намагатиметься вирішити питання дипломатичним шляхом. Натомість Москва розірвала дипломатичні стосунки з Києвом і відкликала своїх послів.
Згоден з Альбертом: Туреччина схоче загарбати Крим для себе. І одноосібно воювати не стане, а тільки з допомогою США.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Олег Подорожній.
0
Ще не підтримано

Тоді Україна хай думає чи потрібен їй Крим, чи краще всі східні області України разом з ним віддати, може Може московія задовольниться?

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!

Зображення користувача Вакула Коваль.
0
Ще не підтримано

Москва не задовольниться, їй потрібно буде йти далі, щоб забрати землі, які потрібні для забезпечення Криму. А 5 колона на сході почне активніше діяти, бо вона за переможців.
Турція й дійсно, Крим не забере, просто виставить умови, про співробітництво, присутність в Україні її громадян, подвійне громадянство... Тут потрібно мати патріотичний професійний уряд, щоб не попасти під турецьку асиміляцію, чи щось таке.

VAKULA

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Vakula говорит:
потрібно мати патріотичний професійний уряд

Пропонуйте кандидатів.

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Vakula говорит:
Турція й дійсно, Крим не забере, просто виставить умови, про співробітництво, присутність в Україні її громадян, подвійне громадянство...

Дійсно таке буде, за умов якщо сусіди Туреччини під час захисту нею Криму, не будуть нападати на саму Туреччину.. То у такому випадку я погоджуюся з вашою думкою.. Ну а в разі втручання сусідніх держав Туреччини у війну проти неї, то тоді я вже вище писав, як Туреччина на мою думку віднесеться до Криму опісля її захисту під окупації Росією..

Туреччина заявила Росії, що не залишить кримських татар в біді