Важливість: 
5
Прошу підтримати роботу сайту і  програмування екосистеми Міжмор’я

Радіймо, арії! Отримали рахунок на суму 4141 грн., що відповідає 139.90 EUR. Його треба оплатити до неділі. Прошу допомогти з оплатою сервера і розвитком нашого проекту.

160821serverno-3.jpg

Хлопці і дівчата! Для розвитку Міжмор’я потрібна енергія!
Хлопці і дівчата! Для розвитку Міжмор’я потрібна енергія!

Зараз триває розробка і тестування базового софту, на основі якого розгорнемо мережу сайтів Міжмор’я.  Вже працюють сайт Інституту http://intermarium.institute і сайт Кафедри постіндустріальної філософії http://f.intermarium.institute:7000/ На підході ще два сайти та перевірка їх роботи в єдиній мережі.  

Відбувається пристосування дизайну до смартфонів та інших мобільних пристроїв.  Для широких екранів сайт уже виглядає досить пристойно.

Готуємо механізм автоматичного оновлення софту для всіх сайтів екосистеми.  

Також триває програмування «єдиної точки входу», щоб  члени мережі, зареєстровані на одному сайті, могли автоматично отримувати авторизацію на всіх сайтах Міжмор’я з правом коментувати публікації і надсилати приватні повідомлення.  Для цього вже тестується сайт https://www.intermarium.online

Працює наше Intermarium.TV – постіндустріальне телебачення. Нові відеозаписи дивіться на цій сторінці.

Позитивні результати дає спільне читання Живого Слова. Спочатку ми шляхом резонансного читання створили диво – прискорили роботу «Народного Оглядача» у три-п’ять разів.  Після наступного читання сталося нове диво: пішла серія публікацій у журналі "Країна" і "Газеті по-українськи". Наша інформаційна впливовість зростає.  

У цілому робота відбувається згідно зі стратегією, описаною у статтях

Прошу ВСІХ наших прихильників дружно підтримати спільну справу! Новий банківський рахунок AR25.ORG: вищий простір подій, оновлена техносфера, магія грошей.  

Наші інтереси: 

Формуємо інформаційний фундамент нової цивілізації. 

Гравець: 
Ігор Каганець
231

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка