Зображення користувача Богдан ДуБ.
Богдан ДуБ
  • Відвідувань: 11
  • Переглядів: 11

Пророщені зерна і напій аріїв

Спецтема:

Уже п’ючи солодовий настій, почув цікаві речі від ведичного лектора: виявляється, "напій аріїв" дійсно не мав нічого спільного з алкоголем, а складався якраз з перемелених пророщених зерен, підігрітих на (здається) молоці, з додаванням меду, пилку, трав.. точний склад не пам’ятаю. Але факт того, що це були перемелені пророщені зерна, які віддали біол.акт.речовини в живильне середовище (~молоко), (+ додатки), закарбувався вже тому, що приблизно те ж було в мене в кружці на момент слухання цього.

Хочу познайомити з унікальною компанією. Таким собі чудом на відчизняному ринку.Три "У":

  • укр.компанія(капітал,засновники, персонал),
  • укр.виробництво(на тер. Укр., з укр.сировини але на передовому обладнанні, яке в Україні тільки у них і є),
  • укр.продукт(інтелектуальна розробка, і по духу).

Отже – ТОВ CHOICE (ЧОЙС, укр.пер.-"Вибір"). Компанія виготовляє живу їжу, в т.ч. спеціально для вагітних і кормлячих; ліки що зміцнюють організм та м’яко очищають від болячок, і природні засоби для догляду за тілом.

Як виявилось з часом після виходу їх продукції на ринок, деякі рецепти мають схожість з тими, якими користувались наші предки сотні-тисячі років тому, тільки вдосконалені (способи обробки, точність в технології і пропорціях тощо). Титульну інформацію про компанію, історію, виробництво і продукт можна дізнатись і на сайті. А от про що сайт замовчує:

Цікавим відкриттям для мене був той факт, що засновники - подружня пара і їх близькі друзі, усі - віруючі люди, протестантська церква, близька до езотеричного розуміння. При знайомстві з ними виявив неабияку чистоту душі, скромність, життєрадісність, безпосередність і непідробну щедрість та працьовитість. Трішки мрійливості і зворушливе ставлення до справи. Це все дуже розташовує і надихає.

Компанія стрімко розвиваєтсья, виходить на нові сегменти і території, але хотілося-б, щоб основними споживачами були ми, українці. Набридло слухати, як все найкраще з України вивозили всі, кому не лінь, а ми закуповували непотріб, який у себе на території виробника навіть в продаж не допускаєтсья.

Яскрава історія, передана з вуст першого лиця. Хороша знайома, що все життя працює в свері здорових методів діагностики і лікування, провела експеримент: взяла продукцію Чойс, і кілька близьких по функції продуктів інших, закордонних всесвітньовідомих компаній. Усе це попакувала окремо в коробочки і пішла до знахарки, яка славиться сенсорними і зцілюючими можливостями. Не будем судити про методи "аналізу" - це робилось в порядку швидше розваги і жіночого інтересу, так як до того був проведений глибовий аналіз цифр, органіки, статистичних результітів. Але повернемось до експерименту. Знахарка, методом накладання рук, швидко визначила: продукція Чойс виділяється концентрованою життєвою енергією, інші її мають мізерно мало (за нормлаьну ціну), а деякі (значно дорощі) екземпляри її не мають зовсім.

Згадалось, якось Сергію Лазарьову принесли два пакетики, на вигляд ідентичні. Він також провів діагностику, і виявив нейтральні властивості одного і активно руйнівні в іншого, з "7разовим побажанням смерті на фоні чогось там". Виявилось, що в пакетиках була соєва мука, в другому - сучасна генномодифікована. Навіть при описі м’яса там звучала якась менша "оцінка" по рівню шкідливості... Але в нашому випадку цікаве інше – суха і перемелена в муку соя ще й як (на жаль) зберегла свої властивості. І це при тому, що її мололи як дешевий шир-потріб на невідомо якому харчовому млині. Про збереження властивостей та речовин в солоді/прозерах можемо бути певними – використовується найновіше європейське обладнання для приготування високоякісних ліків.

Моя сім’я і деякі знайомі є задоволеними споживачами їх продукції.

Трішки історії. Дослідники вважають, що слово "хліб" пішло від "хлебтати", і хлібом здавна вважався "живильний енергетик" - пророщені зерна, виходила така собі рідка каша. Слов’яни його вживали як основну їжу щодня, також він був обов’язковим атрибутом усіх урочистостей, так як являвся носієм і символом початку і перетворення життя, сповненого сил. Ця страва збереглась в куті (хліб, що готувався/ставився на покуття – святий куток в традиційній оселі), коливі (хліб, що споживався, коли громада своїми думками і енергією допомагала околівшому спокійно пройти шлях після смерті). Правда, втратилась деталь – зерна були пророщені.

Уже п’ючи солодовий настій, почув цікаві речі від ведичного лектора: виявляється, "напій аріїв" дійсно не мав нічого спільного з алкоголем, а складався якраз з перемелених пророщених зерен, підігрітих на (здається) молоці, з додаванням меду, пилку, трав.. точний склад не пам’ятаю. Але факт того, що то перемелені пророщені зерна, які віддали біол.акт.речовини в живильне середовище (молоко), (+ додатки) закарбувався вже тому, що приблизно те ж було в мене в кружці на момент слухання цього.

Ще один  факт, здається, не зазначений на сайті: інститут педіатрії, акушерства та гінекології України проводив статистичне дослідження: сотням мам, які щойно народили дитину, давали щодня вживати, здаєтсья дві, чайні ложки сухого житнього солоду. Результат -- кількість молока значно зросла (цифру не пам’ятаю), а кількість необхідних для маляти речовин в молоці збільшилась в середьому на 4.5 рази!

Згадались пояснення, здається, Валерія Синельникова, гомеопата зі стажем, про регенерацію тканин. Ми їмо їжу, в якій є найрізноманітніші речовини, організм вибирає, що легше засвоїти і чого є в достатній кількості, те і засвоює. В результаті ткинини будуються з далеко не найкращого матеріалу. Якщо "сісти" на потужну гомеопатичну "дієту", в організма не буде вибору -- йому прийдеться засвоювати ті ідеально підходящі речовини, їх буде у критично великій кількості, і вони витіснять в організмі "тимчасові замінники". Отак "критичною масою" природні ліки витісняють болячки. За цим принципом побудовані багато знахарських рецептів, за цим принципом пішла компанія "Чойс".

Ну, годі пафосу. Ось дещо з асортименту:

Солод житній ферментований (спеціально пророщені, дбайливо висужені і перемелені в пил зерна жита). В солода приємний незвичний аромат. А якщо ще й на молоці, і туди ще трішки меду додати.. ммм... вам варто спробувати! Можна просто заливати гарячою водою, можна молоком.

Прорпщені зерна вівса, пшениці, ячменю і кукурудзи. Банк біологічно активних речовин, ферментів, прото-гормонів (сполук, які наш організм легко модифікує в гормони) і т.д.. Якщо в двох словах: "якісне живлення".

Окрім інформації по ефекту від вживання на сторінці продуктів, є статті, на приклад про технологічно пророщені зерна.

Також цікава стаття про пророщені зерна: Термоядерний хліб аріїв.

Щодо ціни – це порівняно дешевий продукт. 77 грн. за пачку = 300 грам, якої хватає на кілька місяців (звісно, це залежить від інтенсивності)... Якщо порівняти солодовий напій з звичайним якісним чаєм, вийде приблизно та ж сама ціна. Такий продукт, ще й перемеленій універсальній формі, навіть "працьовиті" в домашніх умовах не виготовлять, це вже не кажучи про збереження властивостей... Та й згадалось "київське життя" – їв здебільшого в столовій недалеко від роботи, вдома часу на приготування їжі не залишалось. А зерно ще треба доглядати, щоб водички "не більше не менше". більше - зацвіте, менше - посохне. Тобто, мало хто реально має можливість бавитись і витрачати масу уваги на зерно. А чайну ложку в гарячу воду - це для всіх. Корисно, поживно і до того-ж приємно!

Після публікації цієї статті на Фейсбуці, у читачів виникли природні питання. На них мені дала відповідь кваліфікована знайома:

"С интересом прочитала статью. С совершенно новой точки зрения посмотрела на, казалось бы, знакомые вещи. Что касается ответа на последний вопрос. 1. Почему закупаются минералы, витамины и пр.? - Давай его разделим на два: зачем закупать и почему за рубежом. Фитопрепараты должны давать лечебный эффект. Для этого необходимо гораздо большее количество минералов и витаминов и аминокислот и т.д., чем есть в прозерах. Ведь рецептуры и дозировки тщательно подбирались и клинически испытывались. Например, цинк в какой то малой доле есть в прозерах и это уже хорошо для организма, но чтобы он начал лечить (т.е. обращать вспять процессы, возникшие из-за нехватки его в организме) цинка в капсуле должно быть не менее 10 мг. Поэтому многие активные вещества добавляются дополнительно. Причем не синтезированные, а природные. Т.к. только природные витамины могут усваиваться организмом практически на 100%. К сожалению в Украине натуральные витамины, аминокислоты и пр. или не производят или производят низкого качества. Поэтому закупки идут в компании Натюрэкс (Франция). Экономически для нашей компании это не выгодно, но качество продукта повышается, а значит это правильно.)
2. Почему не можем сами проращивать? - Можем. Пророщенное зерно полезно в любом виде. Сначала я тоже не могла понять что такого здесь особенного, что технологию проращивания разрабатывали два института несколько лет, да еще и Государственную премию получили за это? Оказывается данная технология позволяет сохранить практически все полезные вещества в зерне, а также в 10-15 раз увеличить содержание ферментов и аминокислот по сравнению с зерном, пророщенным обычным способом.
Это вкратце. Еще раз скажу - мне очень понравилась статья. Спасибо."

 

Придбати продукцію:
068-6357021 [email protected]

djtapolskyredcofeatdidpanas-volyadozhyttya1.mp3

Бажаю міцного здоров’я!
Наші інтереси: 

Здоров'я. Здорове харчування. Приємні природні напої.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Криза позаду. Ми живі!

Український рубильник і американський бульдозер: пік глобальної кризи пройдено (+аудіо)

Сили, які планували знищення України, тепер змушені працювати на її перемогу та прискорений розвиток. Тому новий світовий устрій уже не передбачає існування Мордору. Мілітаризація світу повертає...

Кращий коментар

Зображення користувача Богдан ДуБ.
0
Ще не підтримано

Примінення ферментованого солоду значно ширше. в статті згадано тільки про вживання як напій. але його і в їжу додають. як приправу чи складову, і живильні маски для шкіри роблять, і при (особливо весняному) лікуванні використовують - "для внутрішнього примінення".

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Коментарі

Зображення користувача Богдан ДуБ.
0
Ще не підтримано

Примінення ферментованого солоду значно ширше. в статті згадано тільки про вживання як напій. але його і в їжу додають. як приправу чи складову, і живильні маски для шкіри роблять, і при (особливо весняному) лікуванні використовують - "для внутрішнього примінення".

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Богдан ДуБ.
0
Ще не підтримано

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Майя Українська.
0
Ще не підтримано

Дякую! На солоді готую закваску для хліба. Знаю, що квас не всім можна, а от солод житній корисний навіть майбутнім мамам. Тільки чому в гарячу воду? Можна з салатом, сиром, горіхами, кисломолочними продуктами, водою. А для очищення організму - висівки (чи то вівсяні, чи льняні, чи гарбузові, чи пшеничні, пектинові, з розторопші) Природно, зручно. От висівки (чайна ложка чи половина чайної) заливати гарячою водою(склянка). Та й хліб смачніший з висівками (добре, коли є можливість мати свіжомелене екологічно чисте зерно) Дякую, Богдане, за музику Золотої ери

Радіймо! Тільки шляхом творення сьогодення, майбутнє вітаємо чистотою, світлом перемагаємо!

Зображення користувача Богдан ДуБ.
0
Ще не підтримано

Повторюсь, щоб принести користь НО, треба замовити товар через НО (за гали). Або хоча-б згадати про це в розмові.

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"