Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Професор Редько про злочинну вакцинацію і необхідність дружньої взаємодії з природою (+відео)

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Професор Олександр Редько розповів про те, як вакцинатори маніпулюють і обманюють. Вони нацьковують людей на лікарів, які намагаються щось пояснити.

Люди, які не мають жодного відношення до медицини, брешуть про статистику смертності та захворюваності. 85 юристів та медиків подали в суд щодо вакцинації в Ізраїлі, яка закінчилася ростом летальних результатів та ускладнень.

Професор Олександр Редько каже, що є спеціальні люди в медіа, які працюють, щоб просувати вакцинацію. "Вірую або не вірую" у вакцинацію – так ставиться питання. Людям, особливо молодим, нічого не пояснюють.

Лікар зауважує, що ковідовакцини не пройшли 6-річного терміну випробовувань. Надзвичайної ситуації не оголошено, але чому вакцинують всіх, навіть вагітних та дітей? Вакцинують військових, сиріт, інвалідів. Доктор Олександр Редько питає: "На якій підставі?"

Вакцинатори кажуть, що якщо людина померла після вакцинації, це не означає, що вона померла внаслідок вакцинації. Доктор це заперечує і закликає вакцинаторів писати наукові статті та публікувати їх, якщо вони бачать користь вакцинації.

 

 

Наші інтереси: 

Продовжуємо шукати правду щодо вакцинації та викривати брехунів й маніпуляторів. Підтримуємо чесних лікарів.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Цікаве і пізнавальне інтерв'ю, варто подивитися.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Костянтин Струк.

Бентежить лише, що цей товариш у 2014 та 2019 роках висувався від КПРФ. А так - що ж, цікаво. Ну і, звичайно, казахські фактчекери тепер доводять, що Редько бреше.

Поки дихаю - сподіваюсь!

Зображення користувача Сергій Білецький.

досвід мого життя, досвід моїх батьків навчив: кацабам-левінцям не вірю.РаДіє