Важливість: 
4
Продам за 1500 галів тренажер для пресу Ab King Pro (продано)

 AB KING Pro - чудовий домашній тренажер для підтримки себе і всієї родини в чудовій спортивній формі! Якщо у тебе з'явилися складки на животі, або, ще гірше, тобі не подобаються покази домашньої ваги, не турбуйся :) Людина, яка хоче - це та людина, яка може! Цей тренажер допоможе позбутися обвислого живота і поліпшити загальний фізичний стан!

160330trenazherab-king-pro.jpg

Тренажер для пресу АБ Кінг Про (AB King Pro)
Тренажер для пресу АБ Кінг Про (AB King Pro)

Хочу висловити велику подяку конструкторам і розробникам цього апарату! Тому, що коли починаєш займатися на ньому, то тобі настільки зручно, наче лежиш і відпочиваєш на дивані. Тренажер робить заняття легкими і невимушеними.

Ось рекламно-інформаційний відеоролик :)

 

 

Система побудована таким чином, що все навантаження буде сприймати тільки твій черевний прес!

У тренажері продумана система зміни навантаження - шляхом зміни кута нахилу лежака. Залежно від рівня розвитку м'язів ти зможеш сам для себе вибрати потрібний кут. Що кут буде меншим, то менші навантаження на черевні м'язи. Якщо ж кут буде збільшуватися, то й навантаження зростатимуть.

Ще одною дуже великою перевагою AB KING Pro є те, що він швидкий в установці і демонтажі! Тобто якщо у тебе є 10 хвилин вільного часу, то можеш спокійно його скласти і позайматися ці 10 хвилин із задоволенням і з користю для м'язів.

До цього тренажера є багато відеоуроків, які допоможуть правильно зібрати тренажер і організувати ефективні тренування.

 

 

У здоровому тілі - здоровий дух!

Що більше поблизу тренажерів, то більше шансів, що ти займатимешся своїм фізичним тілом. 

Тренування ефективні в поєднанні з правильним харчуванням і загальним самовдосконаленням - див.: Друзі і вороги Царства божого

Вартість тренажера 1500 галів, транспортні послуги "Нової пошти" оплачує покупець під час отримання товару.

Наші інтереси: 

Розвиваємо постіндустріальну економіку дарування, поліпшуємо свою психофізичну підготовку. Робимо усе це правильно і весело!

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка