Зображення користувача Світ Зелений.
Світ Зелений
  • Відвідувань: 4
  • Переглядів: 4

Презентація Веселкової Школи

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Веселкова Школа - це детально розроблений проект початкової школи з комплектом виданих та перевиданих підручників, включаючи дошкільну підготовку, «райдужними» контрольними до кожного уроку і можливістю он-лайн навчання, в тому числі для малюків від 4 років. Система була відзначена дипломами на всеукраїнських конкурсах, як кращий проект школи майбутнього.  Не вимагає спеціальної підготовки педагогів і матеріальних вкладень.

mapaproektuvsh31.png

Мапа освітньої технології інтенсивного навчання Веселкова Школа
Мапа освітньої технології інтенсивного навчання Веселкова Школа

Ігрові методи навчання (  шрифт,що розмовляє, пісеньки-сходинки і ін. Навчальні ігри та пісні) дозволяють інтенсивно засвоювати навчальний матеріал в грі. У доступній формі вже в початковій школі даються основи предметів, що традиційно вивчаються в середній школі (географія, фізика, хімія, світова культура, іноземні мови, астрономія, біологія, історія та ін.), які дітьми засвоюються на порядок швидше і ефективніше, ніж підлітками . Для малюків це захоплююча гра, тоді як підлітки часто сприймають навчання як тяжкий і нудний труд.

 

Система успішно апробована в сотнях шкіл і дитячих садів України і Італії. Над її методичним обґрунтуванням  працювали провідні науково-педагогічні інститути України. Система багаторазово висвітлювалася в українській та італійській пресі, ТБ-програмах, педагогічних виданнях.

 

Система не вимагає спеціальної підготовки педагогів, оскільки підручники містять в собі всі необхідні методичні рекомендації у вигляді конкретних завдань.

3 видиво ч1

 

Частина 1

 

4 презентація 2

 

 

 

5 видиво ч2

6 презентація 1

 

 

 

7 видивофільм про Веселкову  Школу Закарпаття

 

Для чого це все:?
 

Загальна статистика

Мапа лінків

ВО директора школи інтернат запросила волонтерів, представників Веселкової Школи провести коротку презентацію освітньої технології. Подія відбулась 13 лютого 
Учасники:

Модератор   Ольга Анатоліївна 

Технічна підтримка:  Мирон Олександрович
Оператор:   Юлія Миронівна

адміністрація, вчителі школи-інтернату

Наші інтереси: 

В цій праці орнанізатором презентації було впенше створення меню часавої шкали видива

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Дуже цікава розробка!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!