Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 175
  • Переглядів: 190

Прем’єр міністр Великої Британії наказав військам готуватися до розгортання у Європі

Категорія:

Велика Британія розглядає можливість подвоєння чисельності своїх військ у Східній Європі та відправлення оборонної зброї до Естонії. 

21071401.png

Борис Джонсон
Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон (Alexander Boris de Pfeffel Johnson)

"Я наказав нашим збройним силам підготуватися до розгортання в Європі наступного тижня, щоб ми могли підтримувати наших союзників НАТО на суші, на морі та в повітрі", – сказав Борис Джонсон.

Наразі понад 900 британських військовослужбовців базуються в Естонії, близько 150 – у Польщі, а ще понад сотню – в Україні. Тим часом авіаносець Prince of Wales вже перебуває в режимі очікування, щоб вирушити впродовж декількох годин в разі ескалації напруги.

Як зазначає AFP, пропозиція членам оборонного пакту НАТО в Північних країнах та країнах Балтії передбачає подвоєння приблизно 1150 британських військовослужбовців, які зараз перебувають у країнах Східної Європи, і посилання "оборонної зброї" до Естонії.

Джонсон сказав, що "цей пакет стане чітким сигналом Кремлю: ми не потерпимо їхньої дестабілізуючої діяльності та завжди підтримуватимемо наших союзників по НАТО перед ворожістю Росії".

Він заявив, що якщо президент Росії Володимир Путін обере "кровопролиття та руйнування" в Україні, це буде "трагедією для Європи", і що "Україна має бути вільною у виборі свого майбутнього".

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи