Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

"Україна не самотня": Великобританія передасть ВМСУ бойові кораблі з Королівського флоту

Представники двох країн, за даними Військово-морських сил України, підписали Меморандум про реалізацію проектів морського партнерства, в рамках якого Лондон також допоможе в будівництві військово-морських баз на Азовському і Чорному морях.

21062201.jpg

Фото: facebook.com/navy.mil.gov.ua

Україна очікує на передачу від Великобританії двох кораблів типу "Сендаун", які зараз знаходяться в складі Королівських ВМС, пише Фокус. Судна будуть передані після проведення ревізії, ремонту, модернізації, додаткового оснащення і відповідної підготовки особового складу ВМС ЗС України.

За словами військових, 21 червня в Одесі відбулося підписання між Україною і Великобританією Меморандуму про реалізацію проектів морського партнерства.

Підписантами офіційного документа виступили заступник голови Міноборони України Олександр Миронюк і Міністр з питань оборонних закупівель Великобританії Джеремі Квін.

В рамках співпраці вісім ракетних катерів будуть побудовані відповідно до вимог ВМСУ, перші два з яких будуть побудовані безпосередньо в Великобританії, а інші планується побудувати вже на території нашої країни.

Документом передбачена допомога Великобританії в створенні військово-морських баз на Азовському і Чорному морях, а під час урочистого заходу відбулася зустріч командувача ВМСУ Олексія Неіжпапи з першим морським лордом Тоні Радакіном, які обговорили подальшу співпрацю країн і ситуацію в Азовсько-Чорноморському регіоні.

"Присутність кораблів НАТО в Чорному морі додають стабільності та є сигналом, що Україна не самотня і наші партнери, в тому числі Великобританія, підтримують Україну", — заявив командувач ВМСУ.

Наші інтереси: 

Військово-морська співпраця з Великобританією.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи