Зображення користувача Віктор Макаренко.
Віктор Макаренко
141

Позитивне мислення – третій компонент програми «П’ять вигод» (відео)

Важливість: 
5

Радіймо, друзі! У попередніх відео ми вчилися оцінювати виконання перших двох пунктів програми «П’ять вигод». На черзі – третій пункт, який називається «Позитивне мислення».

Подібно до двох попередніх пунктів – «Їжа і вода» та «Сон і активність» – він також складається з трьох етапів – початку, середини і завершення.

Цей компонент програми має вагу «3», тому за кожний етап нараховуємо собі утричі більше балів, тобто 3, 6 або 9.

Отже,

  • 1 етап (3 бали): Відмовляюсь від перегляду телевізора та інших джерел негативу й маніпуляцій: фільмів-жахів, паперових та електронних ЗМІ, іншої «пропаганди» і «чорнухи». Відмовляюся від усього, що викликає негативні емоції і несе заряд деструкції.
  • 2 етап (6 балів): підписуюсь на новини «Народного Оглядача» і читаю ті матеріали, які мене цікавлять.
  • 3 етап (9 балів): формую позитивний український інформаційний простір – коментую статті «Народного Оглядача», пропоную нові теми, підтримую сайт роботою і грошовими дарами. 

 

Яку отримую вигоду?

  • По-перше, різко зменшую забруднення психіки, мислю ясно, самостійно і продуктивно.
  • По-друге, звертаю увагу на суттєві позитивні події в Україні та світі, отже – підживлюю позитивні процеси своєю психічною енергією.
  • По-третє, опановую корисні знання – для здоров’я, розвитку, професійної самореалізації.

Крім цього, творю те інформаційне середовище, яке мені подобається.

Поліпшуючи інформаційний простір, поліпшую стан справ у цілому Всесвіті і отримую зворотну хвилю вдячності. Всесвіт радіє!

А ще - підключаюсь до світлого аріянського егрегора. Піднімаюсь у простір позитивних подій, притягую до себе світлих людей, стаю успішнішим, заможнішим і щасливішим.

Позитивне мислення передбачає правильний світогляд, сильну волю, духовну мудрість, гармонійну підсвідомість, інтелектуальність та ерудованість.

Найбільше значення має світогляд і уявлення про те, що ми живемо у доброзичливому Всесвіті, створеному добрим і досконалим Творцем.

Про оцінку ще важливішого пункту програми – «Здоров’я і гармонія» – поговоримо у нашому наступному відео.

Радіймо!

Наші інтереси: 

Оздоровлюємось. Притягуємо успіх. 

Поширити цю сторінку: