Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
99

Посольство США відреагувало на рішення України по російському танкеру

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Те, як повела себе Україна, говорить, що нова влада має намір захищати інтереси країни відповідно до міжнародних норм. Посольство США в Україні привітало рішення України відпустити екіпаж затриманого російського танкера, повідомляє прес-служба посольства у Twitter.

19072705.jpg

Фото: посольство США в Україні (U. S. Embassy Kyiv Ukraine)

"Те, як Україна повела себе у вчорашньому інциденті з танкером, говорить про те, що нова влада має намір захищати інтереси країни не лише твердо, а й гуманно і відповідно до міжнародних норм. Це хороший прецедент для мирного вирішення спорів", - йдеться у повідомленні, пише РБК-Україна.

Служба безпеки України 25 липня спільно з Військовою прокуратурою затримали російський танкер Nika Spirit, який блокував українські військові кораблі Керченській протоці у 2018 році. За даними СБУ, саме він брав участь у блокуванні українських кораблів, в результаті чого були затримані 24 моряка.

Після допиту СБУ вирішила відпустити екіпаж російського танкера Neyma, оскільки в ході слідчих дій з'ясувалося, що він не порушував норми Морського права і закони України.

Нагадаємо, що 25 листопада 2018 року російські військові кораблі атакували українські катери "Нікополь" і "Бердянськ", а також буксир "Яни Капу, які намагалися пройти через Керченську протоку. У результаті були захоплені 24 моряки. Внаслідок агресивних дій Росії ВРУ висловила рішучий протест і закликала міжнародну спільноту до ефективних кроків, спрямованих на припинення російської агресії як на суходолі, так і на морі.

Наші інтереси: 

Україна все робить правильно.

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Не здивуюсь, якщо затримання російського танкера було узгоджено з США.

Все, що робиться з власної волі, - добро!