Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Посадові особи штату Вісконсін наказали перерахувати голоси президентських виборів

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Виборча комісія штату Вісконсин затвердила розпорядження про частковий перерахунок голосів президентських виборів, чого вимагала кампанія президента Дональда Трампа. Перерахунок повинен бути завершений до 1 грудня, тоді комісія повинна підтвердити результати виборів.  

20111902.jpg

Голова виборчої комісії штату Вісконсин
Голова виборчої комісії штату Вісконсин

Кампанія Дональда Трампа подала петиції щодо перерахунку голосів у двох переважно демократичних округах: Мілуокі та Дейн, до яких входить місто Медісон. У цих двох округах  штату Вісконсин більшість становить чорне населення, повідомляє Bloomberg.

Комісія складається з шести членів і розділена між демократами та республіканцями. Демократи виступали проти деяких вимог кампанії Трампа у петиції, на яких наполягали члени комісії від Республіканської партії.

Виборча комісія заявила, що отримала 3 мільйони доларів від кампанії Трампа, а загальнодержавний перерахунок буде коштувати приблизно 7,9 мільйона доларів.

"Ми розуміємо, що очі світу будуть спрямовані на ці округи Вісконсину протягом наступних кількох тижнів", - йдеться у заяві Меган Воулф, голови виборчої комісії штату Вісконсин.

Ці два округи були вибрані тому, що там відбувалися найгірші порушення. За даними кампанії Трампа, в цих округах мали місце випадки «внесення незаконних змін до бюлетенів, подані при заочному голосуванні, незаконна видача бюлетенів для заочного голосування, а також надання чиновниками незаконних порад, які давали можливість обійти закони Вісконсину, що стосуються пред'явлення посвідчень особи виборцями». 

У цих двох округах, за даними агентства Associated Press, Джо Байден отримав 577,455 тис. голосів, а Дональд Трамп 213,157 тис. В цілому по штату Байден отримав на 20,608 тис. голосів більше, ніж Трамп.

Нагадаємо, у штаті Джорджія вже перераховують виборчі бюлетені. Перерахунок мають закінчити до 20 листопада.

Наші інтереси: 

Результати президентських виборів у США офіційно ще не оголошені. Перемогу Джо Байдена на цих виборах оголосили ЗМІ, що контролюються Демократичною партією. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи