Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

В американському штаті Джорджія вручну перерахують виборчі бюлетні

Про це заявив держсекретар Джорджії Бред Раффенспергер. Він сказав, що різниця між голосами за Джо Байдена і Дональда Трампа дуже мала, тож потрібно провести повний перерахунок вручну в кожному окрузі. Це допоможе зміцнити довіру до президентських виборів. 

20111201.jpg

Brad Raffensperge

Розрив між кандидатами в президенти США становить лише 14 тисяч голосів, повідомляє CNBC.

Перерахунок мають закінчити до 20 листопада.

Кампанія Дональда Трампа вимагала також перерахунку голосів у Вісконсіні.

Джорджія дає 16 голосів до колегії виборщиків (органу, який й обирає нового президента США).

Нагадаємо, 7 листопада американські ЗМІ повідомили, що кандидат від Демократичної партії Джо Байден стане 46-м президентом Сполучених Штатів. Він начебто переміг в Пенсильванії, завдяки чому набрав необхідні для перемоги 270 голосів виборщиків.

Чинний президент Дональд Трамп оскаржує результати президентських виборів, зокрема, і в Пенсильванії.  Там сфальсифікували «десятки тисяч голосів». Особистий адвокат Трампа Руді Джуліані заявив про «масовий позов в масштабах всієї країни».

Наші інтереси: 

Якщо виявиться, що на президентських виборах були фальсифікації на користь Байдена, історія може змінитися кардинальним чином. На жаль, Петро Порошенко і Володимир Зеленський проявили політичну необачність і вже привітали Джо Байдена з "перемогою".

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи