Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

В американському штаті Джорджія вручну перерахують виборчі бюлетні

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Про це заявив держсекретар Джорджії Бред Раффенспергер. Він сказав, що різниця між голосами за Джо Байдена і Дональда Трампа дуже мала, тож потрібно провести повний перерахунок вручну в кожному окрузі. Це допоможе зміцнити довіру до президентських виборів. 

20111201.jpg

Brad Raffensperge

Розрив між кандидатами в президенти США становить лише 14 тисяч голосів, повідомляє CNBC.

Перерахунок мають закінчити до 20 листопада.

Кампанія Дональда Трампа вимагала також перерахунку голосів у Вісконсіні.

Джорджія дає 16 голосів до колегії виборщиків (органу, який й обирає нового президента США).

Нагадаємо, 7 листопада американські ЗМІ повідомили, що кандидат від Демократичної партії Джо Байден стане 46-м президентом Сполучених Штатів. Він начебто переміг в Пенсильванії, завдяки чому набрав необхідні для перемоги 270 голосів виборщиків.

Чинний президент Дональд Трамп оскаржує результати президентських виборів, зокрема, і в Пенсильванії.  Там сфальсифікували «десятки тисяч голосів». Особистий адвокат Трампа Руді Джуліані заявив про «масовий позов в масштабах всієї країни».

Наші інтереси: 

Якщо виявиться, що на президентських виборах були фальсифікації на користь Байдена, історія може змінитися кардинальним чином. На жаль, Петро Порошенко і Володимир Зеленський проявили політичну необачність і вже привітали Джо Байдена з "перемогою".

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи