Спецтема:

Категорія:

Порошенко в Мінську пропонував Путіну "забрати Донбас" у склад РФ - Forbes

Президент Росії Володимир Путін на закритій зустрічі з бюро правління Російського союзу промисловців і підприємців (РСПП) 19 березня 2015 р. розповів бізнесменам, що Президент України Петро Порошенко на переговорах "нормандської четвірки" в Мінську 11-12 лютого запропонував йому "забрати Донбас" в склад Росії, але він відмовився це зробити. 

Про це повідомляє Forbes з посиланням на обізнані джерела.

"Він (Порошенко - ред.) мені прямо сказав: "Забирайте Донбас". Я йому відповів: "Мариш, чи що? Мені Донбас не потрібен. Якщо вам не потрібен, то оголосіть про його незалежність", - навело слова Путіна одне з джерел видання, знайоме зі змістом бесіди.

За словами російського президента, Порошенко сказав, що влада України не може на це піти, у відповідь на що Путін нібито зажадав, щоб українська влада платила населенню Донбасу пенсії, соціальні виплати та відновила банківську систему.

Один з учасників зустрічі, що попросив про конфіденційність, підтвердив, що Путін розповів бізнесу про несподівану пропозицію Порошенка "забрати Донбас на фінансове забезпечення" та відмову це зробити.

Прес-секретар російського Президента Дмитро Пєсков не підтвердив, але і не спростував інформацію про історію Путіна, посилаючись на закритий формат розмови Путіна з бюро РСПП. Прес-секретар Порошенка Святослав Цеголко не відповів на телефонні дзвінки. Представник канцлера Німеччини Ангели Меркель не зміг сказати, чи чула Меркель пропозицію Порошенка Путіну про статус Донбасу. До представника Олланда виданню додзвонитися не вдалося.

Нагадаємо, "нормандська четвірка" на останніх переговорах у Мінську домовилася про припинення вогню на Донбасі з 15 лютого.

Пізніше Володимир Путін назвав "апокаліптичним сценарієм" війну між Росією і Україною.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка