Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
29

Порошенко подякував США за рішення про надання оборонної летальної зброї

Категорія:

Важливість: 
3

«Ми вдячні за підхід «мир через міць», - сказав глава української держави. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«Минулого року наші американські партнери підтвердили своє лідерство у протистоянні російському реваншизму. З першої зустрічі з президентом Трампом ми координували зміцнення нашого стратегічного партнерства на основі Великої угоди миру та Великого плану успіху», - наголосив президент.

Він додав: «Ми вдячні за підхід «мир через міць» і, відповідно, рішення про надання Україні оборонної летальної зброї, а також скоординовані кроки з метою реалізації ініціативи про розміщення миротворчої місії ООН на окупованому Донбасі». 

 

 

За його словами, Україна також високо цінує тверду позицію США щодо трансатлантичної єдності та солідарності з українською державою, у тому числі щодо політики санкцій.

«Вони  (санкції, – ред) є найбільш дієвою і цивілізованою відповіддю агресивній Росії», - резюмував глава держави.

Нагадаємо, оборонний бюджет США передбачає для України допомогу в розмірі 350 млн доларів. До списку можливих постачань, крім іншого, потрапили також протитанкові ракети Javelin, пишуть американські ЗМІ. Їх можуть надати за умови, що їх використовуватимуть подалі від лінії зіткнення – щоб не потрапили до рук бойовиків. 

 

Наші інтереси: 

Америка на ділі підтверджує прихильність до України.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: