Зображення користувача Альберт Саїн.
Альберт Саїн
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Понад сотню військових наклали на себе руки з початку АТО - ЗМІ

З початку АТО на Донбасі понад сотню бійців української армії звели рахунки з життям.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Як розповіли джерела в Міноборони, в даний час є дані про 136 таких випадків. Однак офіційно проблему суїцидів і депресій в армії військові не коментують.

У той же час волонтерські служби, які зараз працюють з бійцями, б'ють на сполох, адже системна робота з психологічної діагностики і реабілітації захисників досі не налагоджена. Навіть більше, в Україні немає державної системи з надання психологічної допомоги, тому це питання – найчастіша справа волонтерів.

У більшості країн бійців після повернення з територій, де ведуться бойові дії, відразу не випускають додому. Наприклад, у Франції військових збирають і відправляють в Кіпр на відпочинок. А ось в Україні таких людей залишають зі своїми переживаннями наодинці.

Психолог "кризової Психологічної служби" Світлана Камінська радить, як рідним військових допомагати їм після повернення додому. "По-перше, бути поруч. Сідати і слухати людину. Якщо людина повертається і він віруючий, знайдіть священика. В інтернеті зараз багато інформації", - зазначила вона. Фахівці відзначають, що своєчасна бесіда з психологом здатна запобігти непоправному вчинку.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи