Важливість: 
2
Польський демарш проти Німеччини: Черговий оберт гібридної війни Росії проти світу

Заява глави парламентського комітету з репарацій, депутата від польської партії “Право і Справедливість” Аркадіуша Мулярчика про “право Польщі вимагати компенсацію від Німеччини в розмірі 850 мільярдів доларів…” і заява керівника “Газпрому” Росії про розірвання контрактів з Україною по газу, синхронізовані в часі озвучення, і однозначно свідчать про координованість польської акції в черговому витку гібридної війни проти України і Світу, яку веде Росія.


Польща має право вимагати компенсацію від Німеччини в розмірі 850 мільярдів доларів за знищене майно і людей, убитих під час Другої світової війни.

Про це в п’ятницю, 2 березня, заявив глава парламентського комітету з репарацій, депутат від польської партії “Право і Справедливість” Аркадіуш Мулярчик, – передає Reuters.

“Ми говоримо про дуже великі, але виправдані суми за військові злочини, за зруйновані міста, втрачений демографічний потенціал нашої країни”, – сказав Мулярчик.

Однак, за його словами, сума репарацій може бути переглянута після аналізу, результати якого стануть відомі наприкінці року.

[Зрозуміло, що цифра «компенсації» взята зі стелі, оскільки раніше повідомлялося, що «глава МЗС Польщі вимагатиме від Німеччини репарацій у сумі трильйона доларів».

Маніпулювання цифрами має наміром втягнути Німеччину в обговорення розмірів «компенсації», щоб таким чином Німеччина опосередковано визнала свою вину!

Нагадаємо, що минулого року німецькі парламентські експерти з правових питань заявили, що Варшава не має права вимагати репарацій.

Цілком вірогідно, що на даний крок лідерів партії «Право і Справедливість» надихнула недавня заява канцлера Німеччини Ангели Меркель про «відповідальність Німеччини за Голокост».]

Політик також нагадав, що Польща, перебуваючи у складі СРСР більше 40 років після війни, так і не отримала військових репарацій від Німеччини.

На думку аналітиків, питання репарацій може призвести до загострення відносин між двома урядами, оскільки Німеччина є найбільшим торговельним партнером Польщі, а Польща отримує найбільшу допомогу від ЄС.

Цікаво, що Польща не пред’являє Росії вимоги сплатити компенсацію за розстріл більш як 26 тисяч польських військових і інтелігенції в Катині у 1940 році!Не варто забувати, що під час Другої світової війни у Вермахті воювало близько одного мільйона поляків. Велика кількість поляків також служила у поліції та в обслуговуванні німецьких концентраційних таборів на території Польщі.

І взагалі, якби керівництво Польщі повелося мудро і розсудливо та дозволили німцям побудувати екстериторіальні автобан і залізничну колію до Східної Прусії, то і прецеденту для Другої світової війни не було б!

***

Заява глави парламентського комітету з репарацій, депутата від польської партії “Право і Справедливість” Аркадіуша Мулярчика про “право Польщі вимагати компенсацію від Німеччини в розмірі 800 мільярдів доларів…” і заява керівника “Газпрому” Росії про розірвання контрактів з Україною по газу, синхронізовані в часі озвучення, і однозначно свідчать про координованість польської акцій в черговому витку гібридної війни проти України і Світу, яку веде Росія.


 

Джерела:


Наші інтереси: 

Знати історію Європи ХХ століття і сучасні тенденції до оцінки Другої світової війни.

Гравець: 
Володимир Федько

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка