Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Польща оштрафувала Ґазпром та інші компанії, що будують Nord Stream 2

За рішенням Управління з питань конкуренції та захисту споживачів штраф для Ґазпрому складає понад 29 млрд злотих (5,9 млрд євро). П'ять інших компаній, які беруть участь у будівництві газопроводу Nord Stream 2,оштрафовано на суму понад 234 млн злотих (52 млн євро).

Винесення постанови та накладення максимального штрафу пов’язане із закінченим провадженням Управління з питань конкуренції та захисту споживачів щодо компанії, відповідальної за будівництво та експлуатацію газопроводу Nord Stream 2 без необхідної згоди голови Управління з питань конкуренції та захисту споживачів, пише Польське радіо.

Два роки тому у цій справі було звинувачено шість підприємств. Це були: російський Ґазпром, французька компанія Engie Energy (країна реєстрації: Швейцарія), німецька Uniper, австрійська OMV, нідерландсько-британська Shell та німецька Wintershall (останні чотири компанії зареєстровані в Нідерландах).

Російський корабель, що мав будувати «Північний потік 2», повертається з Німеччини до Росії, повідомила днем раніше "Європейська правда", посилаючись на агентство Reuters.

Наші інтереси: 

Північний потік 2 є загрозою для України, тож рішення Польщі дуже допомагає.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи