Зображення користувача Прес-служба ILLARIA.
Прес-служба ILLARIA

Подарунок до Дня Києва від ILLARIA

Категорія:

 24 травня о 22 годині в клубі-ресторані «Толстой» відбудеться акустичний концерт ILLARIA.

Зміст

В світі традиційно склалося, що свята зазвичай відзначають разом з музикою. Для українців музика - це не просто традиція, це – повітря.

Напередодні святкування Дня Києва відома українська співачка Ілларія, учасниця вокального проекту «Голос країни» та масштабних міжнародних фестивалів, зробить прекрасний подарунок усім киянам та шанувальникам славного міста - презентує столиці свою незабутню сольну програму.

24 травня о 22 годині в клубі-ресторані «Толстой» відбудеться акустичний концерт ILLARIA. В ретро-атмосфері під чарівні звуки фортепіано, сопілки, перкусії, цимбалів, гітари та контрабасу разом з Ілларією заспівають зіркові гості…

  • Що: Акустичний концерт ILLARIA. (тут детальніша інформація)
  • Де: Клуб-ресторан «Толстой» (приміщення кінотеатру «Київ», вул. Червоноармійська 19).
  • Коли: 24 травня 2013 о 22:00

 

Увага!

У середу, 22 травня, з 14:00 до 15:00, на ваші запитання відповість Іллария.
Ви можете задати своє питання у формі "Ваше ім’я. Ваш е-мейл. Запитання до Ілларії." у листі гравцю Марія Киянка , або за контактним телефоном нище.
Конференція транслюватиметься в режимі онлайн. Для перегляду відео у вас повинен бути встановлений Microsoft Silverlight (скачати безкоштовно (6,6 МБ)).
Двом читачам, задавшим, на думку Ілларії, найцікавіші запитання, дістануться квитки на акустичний концерт співачки, приурочений до Дня Києва та який відбудеться 24 травня о 22:00 в клубі-ресторані "Толстой" (приміщення кінотеатру "Київ", вул. Велика Васильківська, 19).

Для звернень за додатковою інформацією та з питань акредитації:
Марія 0952859554
zhelmar@yandex.ru

Увага!

Плануєтсья бесіда репортера Народного Оглядача зі співачкою. Читачі НО можуть задати запитання Ілларії - пишіть їх в коментарях до статті. При наявності достатньої кількості запитань, ми запросимо співачку на бесіду... Найкращі запитання будуть винагороджені подарунками від співачки.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи