Важливість: 
4
Підписка на новини Народного Оглядача триває. Приєднуйтесь!

Для мене — це сайт, що змінює напрямок думок. Тут вам і про культуру та мистецтво, і про невідому історію, і про нові розробки в техніці. Багато цікавинок про здорове харчування і варіанти покращення якості життя. Щоб отримувати регулярну розсилку новин, на головній сторінці зверху зліва знайдіть іконку "Підписатись".

Телевізор в хаті маєте? А що дивитесь? Так, згодна, дивитись там нема на що... А вже коли справа стосується новин, то взагалі – труба. Суцільний потік інфобруду заливає так, що дихати важко. Один час я взагалі той ящик не вмикала, якось стало легше. Виникло почуття чудесної відстороненості, коли живеш, як на острові, і тільки іноді від знайомих дізнаєшся, що «десь когось затопило», і «щось десь зірвалось».

Все ніби добре, але чогось бракує... хотілось приємних новин. Шукала такі в інтернеті. Виявляється можна знайти, проблема тільки в тому, що ключове слово тут «шукати», а буває, що робити це ліньки, або просто не вистачає часу.

Хотілось щоб хтось шукав/вишукував гарні новини, а мені залишалось тільки ковтати та насолоджуватись.

І, виявляється, це можливо!

Можна мати під рукою, на одному сайті всі найголовніші події, що дійсно впливають на наше життя! Ну, погодьтесь, що нам до того, що десь в Бомбеї прорвало дамбу з нечистотами?

Інформація – це те, що приховується. Все інше – реклама.

Народний оглядач - це  джерело інформації без нав’язливої реклами. Засіб оздоровлення мізків. Тільки корисні речі.

А коли щось пропустили – вуаля! – на наступний ранок є пошта з дайджестом основних статей. А ще  - нагадування про давніші публікації, які саме зараз виявились актуальними. Круто і не потребує додаткових зусиль з очистки корисної інформації від шлаку. 

Для мене — це сайт, що змінює напрямок думок. Тут вам і про культуру та мистецтво, і про невідому історію і думки експертів, про нові розробки в техніці. Багато цікавинок про здорове харчування і варіанти покращення якості життя.

Цікаві статті, які перевертають уявлення про звичні речі.

Просто підпишіться і будьте в курсі, не обтяжуючись непотребом.

Щоб отримувати регулярну розсилку новин, на головній сторінці зверху зліва знайдіть іконку "Підписатись".

Далі  заповнюємо поле "Електронна пошта" и натискаємо "Зберегти":

В результаті щоранку отримуємо лист з переліком корисних публікацій.

А що з цього переліку читати – вибір за вами.

Наші інтереси: 

Розвиваємось! Рухаємось до Простору Волі!

Гравець: 
Оксана Колосовська
88

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка