Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Під час карантину найбільше заробляли фінансисти – Держстат

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Середня номінальна зарплата в Україні у квітні 2020 року склала 10 430 гривень, що на 8,9% менше у порівнянні березнем. В Україні у квітні 2020 року найвища заробітна плата штатних працівників була зафіксована у сфері "Фінансова та страхова діяльність".

Про це свідчать дані Державної служби статистики, пише Прямий.

Зазначається, що фінансисти в середньому отримують 20 256 гривень. На другому місці – "Інформація та телекомунікації", де середня заплата становить 18 317 гривні.

У сфері "Державне управління й оборона" середня зарплата становить 15 041 гривень.

Найнижча зарплата у сфері "Тимчасове розміщування й організація харчування", яка складає 3 500 гривень, або 33,6% від середньої.

Зарплати у сферах "Охорона здоров’я та надання соціальної допомоги" в середньому становлять7 035 гривень, у сфері "Освіта" 8 310 гривень.

Варто зазначити, що у багатьох галузях досить високий рівень тіньових зарплат, що не фіксує Держстат. Особливо це стосується сільського господарства та будівництва.

Наші інтереси: 

Розуміти, що зарплати залежать від рівня економіки. Бюджетники отримують з державного бюджету, який наповнюють підприємці.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи