Важливість: 
3
Петро Порошенко за час президентства втратив статус доларового мільярдера, – ЗМІ

Згідно з індексом Bloomberg Billionaires, чистий капітал Порошенка знизився майже на 40% - до 705 мільйонів доларів.

19052102.jpg

Фото: Taylor Weidman/Bloomberg

П'ятий президент України Петро Порошенко втратив статус мільярдера одразу ж після обрання на пост глави держави в 2014 році, повідомляє Bloomberg.

Найдорожчий актив екс-президента України - кондитерська компанія Roshen. Вона була найбільшим виробником кондитерських виробів і головним гравцем в регіоні, з фабриками в Росії, Литві та Угорщині. Серед інших активів Порошенка - банк, телеканал, страхова компанія, кілька сільськогосподарських і харчових підприємств, зазначає Bloomberg.

"Продукція Roshen, яка перевищувала 400 тис. тонн у 2012 році, знизилася на 25% протягом наступних двох років після того, як була заборонена в Росії. Економіка України все ще відновлюється після кризи 2014 року, коли повалення підтримуваного Кремлем президента призвело до анексії Криму та початку збройного конфлікту на сході країни" - йдеться у статті.

За даними агентства, найбагатший олігарх України Рінат Ахметов з 2014 року втратив ще більше - 50% капіталу. У нього залишилося 5,5 млрд. доларів.

 

Наші інтереси: 

Тепер зрозуміло, звідки такий ріст кількості магазинів Рошен в Україні. Якщо раніше чверть продукції йшла в РФ, то після початку війни ці 25% почали продаватися в Україні. А в когось язик повертається казати, що Порошенко отримував зиск від війни! Прийшов час правди. Бо тільки правда звільнює.

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка