Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Ахметов за рік став вдвічі багатшим – Forbes

Світ:

До рейтингу найбагатших людей світу, який склало американське видання Forbes, потрапили українські бізнесмени Рінат Ахметов, Геннадій Боголюбов, Юрій Косюк, Костянтин Жеваго, Ігор Коломойський і Віктор Пінчук.

Про це йдеться в рейтингу Forbes.

Донецький бізнесмен Рінат Ахметов піднявся з 771 місця, яке він займав в минулому році на 359 - його статки збільшилися вдвічі - з 2,3 мільярда доларів до 4,6 мільярда доларів.

Дніпропетровські бізнес-партнери Геннадій Боголюбов і Ігор Коломойський опинилися на 1468 та 1795 місцях зі статками у 1,4 млрд і 1,1 млрд доларів. У торішньому рейтингу вони розділили 1367 місце зі статком по 1,3 мільярда доларів.

Аграрій Юрій Косюк знаходиться на 1678 місці зі статками у 1,2 млрд. доларів. Минулого року він займав 1694 місце зі статком 1 мільярд доларів. 1678 рядок з Косюком ділить полтавський бізнесмен Костянтин Жеваго, його статки також оцінюються в 1,2 млрд. доларів.

Віктор Пінчук знаходиться на 1795 місці зі статками в 1,1 мільярда доларів. Рік тому він займав 1476-е місце зі статком 1,2 мільярда доларів.

Найбагатшою людиною на планеті є Біл Гейтс - його статки оцінюються в 86 мільярдів доларів. За рік вони збільшилася на 11 мільярдів.

Раніше повідомлялося, що Ринат Ахметов – єдиний з українців, хто потрапив у рейтинг мільярдерів за версією видання "Bloomberg". Після цього група "Метінвест", яка належить йому, заявила про повну втрату контролю над роботою всіх своїх активів на захопленій частині сходу України.

Наші інтереси: 

Хоч війна, хоч криза, але олігархи нікуди не поділися! Навіть продовжують багатіти. І що з цим робити?

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Завдяки КОМУ багатіють олігархи?
Ось головне запитання!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Завдяки КОМУ багатіють олігархи?
Ось головне запитання!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!