Важливість: 
3
Перший локомотив, виготовлений General Electric для України, прибуде морем вже у серпні

У Пенсільванії (США) виготовлений перший локомотив серії GE Evolution згідно з рамковою угодою між Укрзалізницею і General Electric Transportation. Про це написав в. о. голови УЗ Євген Кравцов на свій Facebook-сторінці.

За його словами, прибуття першого локомотива GE Evolution в Україні очікується морем вже в серпні, а їх подальше доукомплектування буде відбуватися на Крюківському вагонобудівному заводі.

Це перший з тридцяти локомотивів, які будуть поставлені в Україну. Він буде називатися Тризуб.

"Це дійсно нова якість тягового рухомого складу, якого не мала наша країна, а партія, яку поставить General Electric у співпраці з українськими підприємствами, - найбільша в незалежній Україні. Я сподіваюся, що 30 локомотивів будуть тільки початком співпраці між Україною та США і між Укрзалізницею і General Electric, і вже в найближчі роки разом ми зможемо оновити весь рухомий склад компанії", - сказав Кравцов.

Відзначимо, угода між Укрзалізницею та GE на суму близько $1 млрд передбачає оновлення і модернізацію тягового рухомого складу. На першому етапі планується поставка УЗ 30-ти магістральних тепловозів. При цьому 10% складових виробництва повинно бути локалізовано в Україні. Згодом локомотиви будуть складатися з не менше 40% українських комплектуючих. Вартість локомотивів – $4,7 млн за кожен. В цілому сума контракту першої партії становить $140 млн.

Наші інтереси: 

Співпраця спонукає зближенню. Час прискорюється. Події відбуваються дуже швидко!

Гравець: 
Оксана Колосовська
50

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка